Sportowcy dla Psierocińca 2022 - pierwsza edycja akcji charytatywnej [SZCZEGÓŁY GALI]

i

Autor: materiały prasowe Sportowcy dla Psierocińca 2022 - pierwsza edycja akcji charytatywnej [SZCZEGÓŁY GALI]

Sportowcy dla Psierocińca 2022 - pierwsza edycja akcji charytatywnej [SZCZEGÓŁY GALI]

2022-10-19 8:17

Fundacja Psierociniec organizuje huczną galę z okazji I Edycji Akcji Charytatywnej - Sportowcy dla Psierocińca. Szykuje się niesamowite wydarzenie, podczas którego zjawią się najpopularniejsze nazwiska polskich zawodników z różnych dziedzin sportu. Sprawdźcie szczegóły.

Fundacja Psierociniec organizuje Galę z okazji I Edycji Akcji Charytatywnej "Sportowcy dla Psierocińca". Będzie to wyjątkowa impreza podczas któej organizatorzy zaprezentują wszystkim nowe dziecko - kalendarz na rok 2023, z którego dochód będzie przeznaczony w całości na utrzymanie Ośrodka oraz na wymarzoną własną działkę pod lasem.

Postanowiliśmy zestawić w nim to, co kruche i słabe - czyli nasze Psierotki, z tym, co silne i mocne - czyli z naszymi sportowcami, aby pokazać, że rolą człowieka w relacjach człowiek-pies, jest opieka nad tym, co słabsze.

Podczas gali pojawią się znane osobistości z branży sportu. Będą to między innymi: Przemysław Saleta, Radosław Majdan, Oswald Rodrigo Pereira, Bartosz Batra, Andrzej Wawrzyk, Krzysztof Głowacki, Marcin Held, Norbert Noras Dąbrowski, Krzysztof Radzikowski, Mariusz Mario Dziurleja, Paweł Kołodziej, Daniel Omielańczuk, Krzysztof Diablo Włodarczyk, Ewa i Tomasz Lubert, Iwona Węgrowska, Eliza Gwiazda, Kamila Kamińska, Julia Sobczyńska i inni. Pomysłodawczynie kalendarza, czyli Olga Dobiecka oraz Karolina Pilarczyk zadbały także o wrażenia artystyczne - imprezę uświetni występ Kasi Moś. I tu niespodzianka... Kasia Moś, Karolina Pilarczyk oraz Kasia Bujakiewicz zgodziły się zostać Ambasadorkami Psierocińca, co zostanie oficjalnie ogłoszone w czasie gali!

Link do zbiórki na nową działkę: https://zrzutka.pl/z/psierociniec

Fundacja Psierociniec

i

Autor: materiały prasowe Fundacja Psierociniec
Dzień chłopaka - Ewelina pyta i nie błądzi #2