Róże

i

Autor: Pixabay

Śmieszne kartki na Dzień Kobiet 2023 - gotowe do wysłania na 8 marca

Dzień Kobiet gości w polskim kalendarzu od dawna. 8 marca to wyjątkowe święto w całości poświęcone paniom w każdym wieku. Oprócz życzeń popularnym pomysłem na prezent są śmieszne kartki. Idealnie sprawdzą się jako podarunek dla partnerki czy dobrej przyjaciółki.

Śmieszne kartki na Dzień Kobiet to strzał w 10. Kto powiedział, że święto to należy obchodzić tylko w elegancki sposób? Oczywiście - wesołe i piękne życzenia są jak najbardziej wskazane, kiedy myślimy o mamie, sąsiadce czy nauczycielce. W przypadku żony, partnerki, siostry lub przyjaciółki możemy pozwolić sobie na coś z przymrużeniem oka. Doskonałym pomysłem na wywołanie uśmiechu na twarzach bliskich nam pań są kartki w formie online. Tym bardziej, że można skorzystać z gotowych wzorów, jak i stworzyć własną przy użyciu dostępnych narzędzi.

Dzień Kobiet 2023 - wesołe i piękne życzenia do wysłania na Facebooku i SMS

Dzień Kobiet na wesoło - czy panowie wiedzą co to ZALOTKA? #EwelinaPyta

Kartki na Dzień Kobiet 2023 - śmieszne wzory

Szukacie śmiesznych kartek z okazji Dnia Kobiet? 8 marca za pasem. Warto już teraz pomyśleć o fajnym prezencie dla ukochanej, siostry bądź koleżanki. Jeśli nie macie możliwości spotkania się z nimi w tym dniu, wyślijcie kartkę, najlepiej taką z humorem. W końcu Dzień Kobiet to radosna data! Oto miejsca, gdzie możecie znaleźć gotowe wzory e-kartek, jak i stworzyć własne:

Sonda
Kupujesz kwiaty na dzień kobiet?