zakupy, sklep

i

Autor: pixabay.com

Sklepy otwarte w niedziele 2023. Czy 15 stycznia jest niedziela handlowa?

2023-01-15 10:28

Handel w niedzielę jest w ostatnim czasie bardzo ograniczony w naszym kraju. Polacy zastanawiają się, kiedy w takim razie są niedziele handlowe w 2023 roku i czy w najbliższą niedzielę 15 stycznia sklepy są otwarte. To warto wiedzieć!

Niedziela handlowa w styczniu 2023 - kiedy są otwarte sklepy? Czy 15 stycznia jest niedziela handlowa? Takie pytania pojawiają się w głowie niejednego konsumenta. Nie od dziś wiadomo, że handel w Polsce został mocno ograniczony w ostatni dzień tygodnia. Zakupy w niedzielę są jedynie możliwe w określonych datach, o których mowa w specjalnej ustawie. Od czasu jej nowelizacji, w większość niedziel w roku duże markety, ale i mniejsze sklepy, galerie handlowe są zamknięte. Wyjątkiem są żabki, carrefour express, czy też sklepy osiedlowe, w których za ladą w niedziele niehandlowe staje właściciel. Jak wygląda sytuacja w styczniu 2023 roku?

ZOBACZ TAKŻE: Msze święte odprawiane przez dzieci w Robloxie to hit internetu. Księża kipią z dumy!

Natalia Kucharska & Cleo - Żywioły | Startup Music #1

Sklepy otwarte w niedziele 15 stycznia 2023

Czy otwarte są sklepy 15.01.2023? Czy to niedziela handlowa? Mamy dla Was złą wiadomość. Niestety 15 stycznia jest niedziela niehandlowa. Oznacza to, że tego nie nie zrobimy zakupów w sklepach, marketach, czy też galeriach. Zakupy będą możliwe dopiero pod koniec miesiąca w ostatnią niedzielę 29 stycznia. Będzie to pierwsza niedziela handlowa w 2023 roku.

ZOBACZ TAKŻE: Kiedy jest ostatnia niedziela karnawału 2023? Kiedy zaczyna się Wielki Post?

Zabobony i przesądy w Polsce. Czy znasz je wszystkie?

Pytanie 1 z 9
Gdy kobieta ładnie wygląda w ciąży to...