Tragedia w Warszawie. Miesięczna Selenka zamordowana na Wilanowie. Jest areszt dla matki

i

Autor: Marcin Smulczyński / Super Express; Shutterstock Tragedia w Warszawie. Miesięczna Selenka zamordowana na Wilanowie. Jest areszt dla matki

TRAGEDIA W WILANOWIE!

Selenka zamordowana przez własną matkę. Dlaczego zabiła swoją miesięczną córeczkę? [PODCAST]

2023-02-01 10:07

To była jedna z najgłośniejszych zbrodni ubiegłego roku. Miesięczna Selenka została zamordowana przez własną matkę. W nocy z soboty na niedzielę z 3 na 4 września 2022 roku w warszawskim Wilanowie 32-letnia Magdalena D.-M. zabiła swoją miesięczną córeczkę, a dodatkowo raniła swoich dwóch synów – 3-letniego Nataniela oraz 9-letniego Oliwiera. Jak doszło do tej zbrodni?

Ze wstępnych informacji śledczych wynika, że przed śmiercią miesięcznej Selenki, pomiędzy Magdaleną D.-M. i jej mężem Tomaszem miało dojść do kłótni. Gdy mężczyzna wyszedł z mieszkania, a kobieta została sama z dziećmi stało się najgorsze. Ze wstępnych informacji wynika, że Magdalena na początku zaatakowała miesięczne dziecko, które nie mogło się bronić. Potem ruszyła prawdopodobnie z nożem na swoich dwóch synów. Zanim do tego jednak doszło starszy z braci Oliwier miał wysłać wiadomość SMS do babci, że tu cytat mama chce ich pozabijać. Rodzina wezwała funkcjonariuszy policji. Posłuchajcie całej historii w podcaście Zbrodniarz i Kara w Radiu SuperNova.

Listen on Spreaker.