Sędzia pokonał zawodnika MMA

i

Autor: pixabay.com / https://twitter.com/B1ackSchefter Sędzia pokonał zawodnika MMA

Sędzia pokonał zawodnika MMA - WIDEO pokazuje, jak unieszkodliwia go w kilka sekund!

2021-08-25 15:51

Do niecodziennej sytuacji doszło podczas jednego z turniejów mieszanych sztuk walki. Z zawodnikiem musiał zmierzyć się... sędzia! Arbiter w oktagonie okazał się lepszy od swojego przeciwnika. Na nagraniu zobaczycie, jak pokonuje go w kilka sekund.

Sędzia pokonał zawodnika MMA - wideo pokazujące tę sytuację krąży po sieci i wprawia w zdumienie wszystkich fanów mieszanych sztuk walki. Starcia, charakteryzujące się brutalnością, bardzo często kończą się nokautem jednej z walczących osób. Tak było też w tym wypadku. Jeden z fighterów padł tuż po gongu, znokautowany prawym sierpowym. Cios okazał się jednak nie na tyle silny, by przeciwnik nie mógł się podnieść. Choć jego porażka była bezdyskusyjna, mężczyzna starł się z sędzią obecnym w oktagonie! Arbiter okazał się jednak przygotowany na taką sytuację i pokonał zawodnika stosując dobrze znany chwyt. W dalszej części artykułu znajdziecie nagranie z całej walki.

Mały bocian Radzio został postrzelony jeszcze zanim dobrze nauczył się latać

Przypadki zaatakowania sędziego podczas starć w MMA już się zdarzały. Udowadnia to poniższe wideo. W tym przypadku sytuacja nie wyglądała jednak tak dramatycznie.

Zawodnik unieszkodliwiony "gilotyną"

Sytuacja miała miejsce podczas jednego z turniejów MMA odbywających się w Rosji. Zawodnik, który wyprowadził zwycięski cios, dosiadł leżącego przeciwnika i zaczął go okładać pięściami. Sędzia natychmiast zasłonił leżącego, by ten nie odniósł większych obrażeń. To, co nastąpiło po chwili, musiało zaskoczyć wszystkich - pokonany natarł na sędziego. Nie wiadomo, czy zrobił to specjalnie, czy też pomylił go ze swoim przeciwnikiem. Pewne jest natomiast to, że arbiter był świetnie przygotowany na taką sytuację. Zastosował tzw. "duszenie gilotynowe", które polega na unieruchomieniu i ściśnięciu szyi przeciwnika w zgięciu ramienia. Po kilku sekundach oszołomionego zawodnika musieli już podtrzymywać jego trenerzy. Zobaczcie to na wideo:

Źródło: Sędzia pokonał zawodnika MMA - WIDEO pokazuje, jak unieszkodliwia go w kilka sekund!