Relacjonował z Kijowa w KILKU językach. Nagranie hitem internetu! [WIDEO]

i

Autor: @PhilipinDC/Philip Cowther Twitter/screensht

Relacjonował z Kijowa w KILKU językach. Nagranie hitem internetu! [WIDEO]

2022-02-23 10:12

Utalentowany korespondent Associated Press relacjonował z Kijowa napiętą sytuację w kilku językach. Dziennikarz Philip Crowther to prawdziwy poliglota, który w poniedziałek dał popis swoich umiejętności. To nie przeszło bez echa i podziwu internautów na całym świecie. Nagranie z relacjami Crowthera w dokładnie sześciu językach stało się hitem. Zobaczcie sami ten dziennikarski majstersztyk.

Philip Crowther na stałe mieszka w Waszyngtonie, gdzie prowadzi dla francuskiej telewizji relacje z Białego Domu. Dziennikarz współpracuje także z Associated Press. Jako korespondent udał się do Ukrainy relacjonować wydarzenia związane z agresją Rosji. W poniedziałek, gdy zamieścił wideo na swoim Twitterze zadziwił świat i udowodnił, że jest prawdziwym poliglotą. Trwający niespełna minutę film, to zlepek wszystkich relacji prosto z Kijowa, jakie Crowther wykonał, łącznie w sześciu językach: angielskim, luksemburskim, hiszpańskim, portugalskim, francuskim i niemieckim. Mimo że wideo zostało zamieszczone w poniedziałek, to dziś ma ponad 18,5 miliona wyświetleń. Zobaczcie sami:

CZYTAJ TAKŻE: Niespokojna noc w Donbasie! RELACJA NA ŻYWO 23.02.2022 [WIDEO, ZDJĘCIA]

Relacjonował z Kijowa w kilku językach. Philip Crowther znów zadziwił

Crowther urodził się w Luksemburgu w rodzinie brytyjsko-niemieckiej. Hiszpański i portugalski język przyswoił podczas nauki w King's College London. Dziennika pokazał swoje światu poliglotyczne umiejętności i zadziwił, ale nie pierwszy raz. O dziennikarzu zrobiło się głośno w mediach, gdy prowadził relację na żywo ze strzelaniny po rocznicy śmierci George’a Floyda. W tle dało się usłyszeć strzały, a dziennikarz nieprzerwanie prowadził relacje.

Rosja zaostrza konflikt z Ukrainą
Sonda
Czy Polacy mogą pomóc Ukrainie?
Źródło: Relacjonował z Kijowa w KILKU językach. Nagranie hitem internetu! [WIDEO]