Władimir Putin

i

Autor: https://twitter.com/maxseddon Władimir Putin

Putin naprawdę chory? To nagranie mówi wiele o jego stanie

2022-04-29 11:16

Spekulacje na temat rzekomego złego stanu zdrowia Władimira Putina pojawiają się od początku rosyjskiej inwazji. Do sieci trafiło kolejne nagranie z wystąpienia prezydenta Federacji. Niektórzy twierdzą, że potwierdza ono część plotek. Zobaczycie je w naszym artykule.

Władimir Putin ciężko chory? Takie sugestie pojawiają się niemal od początku inwazji na Ukrainę. Niektóre z doniesień mówią nawet o nowotworze, a internauci, specjaliści i dziennikarze analizują każde nowe nagranie z udziałem prezydenta Rosji, by odkryć symptomy wskazujące na zły stan zdrowia dyktatora. Jednoznacznych dowodów brak, lecz uważnie oglądając wideo z najświeższym wystąpieniem Putina trudno jest nie skłaniać się ku teoriom o chorobie. Nagranie z posiedzenia Rady Ustawodawców 27. kwietnia było szeroko komentowane na całym Świecie głównie z powodu gróźb, jakie rosyjski przywódca kierował pod adresem Zachodu. Uwagę wielu osób zwróciło jednak także jego dziwne zachowanie. Niektórzy widzą w tym kolejne potwierdzenie domniemanej choroby głowy państwa.

Czytaj też: З Вами ФМ, ZWami FM. Radio dla mniejszości ukraińskiej w Polsce! Jak słuchać?

Tak powstają nowe pociągi SKM dla Warszawy. Produkcja krok po kroku

Putin z opuchniętą twarzą, gubi słowa i jąka się - czy to choroba?

Podczas swojego wystąpienia Władimir Putin zagroził Zachodowi bronią nuklearną. Wiele osób zwróciło jednak uwagę na coś innego. Na nagraniu można zauważyć, że twarz prezydenta jest obrzmiała. Ponadto wypowiedź dyktatora nie jest tak składna, jak niegdyś. Putin kilka razy gubi wątek i jaka się - to kontrastuje z lansowanym przez rosyjską propagandę wizerunkiem pewnego siebie, silnego przywódcy. Wideo zamieszczamy poniżej.

Teorii o chorobach jest co najmniej kilka. Sugeruje się chorobę Parkinsona lub raka tarczycy (Putina ma ponoć często odwiedzać Jewgienij Seliwanow - onkolog specjalizujący się w leczeniu tego nowotworu).

Władimir Putin tuszuje chorobę?

Wcześniejsze nagrania pokazują zachowanie Putina, które można uznać co najmniej za "dziwne". Zdaniem niektórych, prezydent próbuje ukryć swój zły stan zdrowia. O wideo ze spotkania z Siergiejem Szojgu pisalismy tutaj, zaś na temat rzekomych regularnych odwiedzin onkologa przeczytacie w tym artykule.

Źródło: The Sun

Źródło: Putin naprawdę chory? To nagranie mówi wiele o jego stanie