Trynkiewicz

i

Autor: Dominik Dziecinny/Agencja Gazeta

Przebywanie z nim sprawiało mi przyjemność. Kochałem go, opiekowałem się nim - Mariusz Trynkiewicz [ZBRODNIARZ I KARA]

2022-10-19 10:59

11 lutego 2014 roku wyszedł z więzienia. Seryjny morderca i przestępca seksualny. Szatan z Piotrkowa pracował jako nauczyciel wychowania fizycznego. Został skazany na karę śmierci za zabójstwo czterech chłopców. Mariusz Trynkiewicz opuścił zakład karny na mocy amnestii. Jego kara została zmieniona na 25 lat więzienia. Co się dzieje teraz z Trynkiewiczem? Gdzie obecnie się znajduje? Gdzie przebywa Trynkiewicz w 2022 roku?

Od momentu popełnienia zbrodni przez Mariusza Trynkiewicza minęło właśnie 35 lat. W ciągu kilku tygodni zabił czterech nastoletnich chłopców. Było ciepłe lato 1988 rokuTrynkiewicz był wzorowym uczniem, absolwentem renomowanego liceum, pod koniec studiów pracował już w szkole podstawowej jako nauczyciel wychowania technicznego. Uczniowie bardzo chętnie uczestniczyli w jego zajęciach. Młodzież się do niego garnęła. Koledzy z pracy go lubili, mimo że nie nawiązał z nimi bliskich kontaktów.

Trynkiewicz w 1986 r. pojechał na obóz młodzieżowy jako wychowawca. Tam poznał kobietę o imieniu Beata. Był nią tak zauroczony, że po powrocie do domu oznajmił rodzicom, iż chce się z nią ożenić.

Listen to "Przebywanie z nim sprawiało mi przyjemność. Kochałem go, opiekowałem się nim - Mariusz Trynkiewicz. ZBRODNIARZ I KARA" on Spreaker.