Pogoda spłata nam figla i po raz kolejny wszystkich ZASKOCZY! Będzie ponad 20 stopni!

i

Autor: pixabay.com Pogoda spłata nam figla i po raz kolejny wszystkich ZASKOCZY! Będzie ponad 20 stopni!

Pogoda spłata nam figla i po raz kolejny wszystkich ZASKOCZY! Będzie ponad 20 stopni!

2021-10-14 9:28

Pomimo tego, że wyjęliśmy już z szafy zimowe kurtki, a rano mamy przymrozki, pogoda w najbliższym czasie bardzo nas zaskoczy. Pojawi się babie lato, a wraz z nim temperatura przekraczająca 20 stopni! Ponadto, będzie słonecznie. Jak długo się utrzyma taka pogoda? Gdzie się pojawi? Sprawdźcie szczegóły prognozy pogody poniżej.

Pogoda w najbliższym czasie na pewno zaskoczy każdego z nas. Jak informują meteorolodzy, nad Grenlandią znajduje się wyż atmosferyczny, który wyrusza właśnie w długą drogę przez Islandię i Wyspy Brytyjskie, aby dotrzeć od zachodu nad Polskę i przynieść nam większe, długotrwałe zmiany w pogodzie.

Ogólna aura związana z charakterystyczną lokalizacją wędrującego nad Europę wyżu jest nazywana babim latem.

Temperatura sięgnie aż 20 stopni

Od 15 października, z każdym dniem, temperatura będzie wzrastać. Wprawdzie w weekend 16 i 17 października będzie ok. 12 - 14 stopni, ale później możemy spodziewać się naprawdę wysokich temperatur i słońca. Mianowicie, z każdym dniem temperatura będzie rosnąć, aż w okolicach czwartku (21.10) termometry w większości regionów naszego kraju wskażą około 20 stopni, a na Dolnym Śląsku i w Wielkopolsce nawet powyżej. Jeśli dodamy do tego większe rozpogodzenia, zrobi się naprawdę bardzo przyjemnie.

Oby taka piękna aura w okresie kolorowej polskiej jesieni utrzymywała się jak najdłużej. 

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Daria niczym Amy Winehouse. Magiczne wykonanie w ESKA Live
Źródło: Pogoda spłata nam figla i po raz kolejny wszystkich ZASKOCZY! Będzie ponad 20 stopni!