morze

i

Autor: canva.com

PROGNOZA POGODY

Pogoda nad morzem w sierpniu 2023. Czy będzie jeszcze ciepło?

2023-08-14 11:31

Przed nami ostatni miesiąc wakacji i ostatnie dni lata. Wiele osób decyduje się w tym terminie na urlop i wyjazd nad polskie morze, jednak pod znakiem zapytania stoi pogoda. Czy w sierpniu będzie jeszcze ciepło? Czy nad morzem będzie pogoda na opalanie i plażowanie? Odpowiadamy!

Pogoda nad morzem w sierpniu 2023 w takich miejscowościach jak Gdańsk, Gdynia, Sopot, Władysławowo, Międzyzdroje, Jastarnia, Karwia i nie tylko, ciekawi wiele osób. Czy będzie ciepło? Jaka pogoda będzie nad Bałtykiem w sierpniu? Wakacje trwają w najlepsze i większość osób właśnie w sierpniu ma zaplanowany urlop nad polskim morzem. Niestety w ostatnich dniach pogoda w Polsce zaczęła płatać figle i pokazywać, że wielkimi krokami nadchodzi jesień. Pojawia się więcej opadów deszczu, burze z gradem, a także wyraźnie odczuwalne jest ochłodzenie. W związku z tym wiele osób zastanawia się jaka pogoda będzie w sierpniu 2023 nad polskim morzem. Mamy dobre wieści!

Wakacyjna sonda nad Bałtykiem. Za to Polacy kochają polskie morze #EwelinaPyta

Pogoda nad morzem - sierpień 2023

Jesień w środku lata 2023 - tak eksperci określają obecne zjawiska meteorologiczne. Czy będzie jeszcze ciepło? Jaka pogoda w sierpniu nad morzem? Według najnowszej długoterminowej prognozy pogody dla naszego kraju, sytuacja pogodowa w pierwszej połowie sierpnia nie wygląda zbyt optymistycznie. Możemy spodziewać się nie tylko deszczu, ale także i burz z gradem. Jak podaje portal Twoja Pogoda, chłodno zapowiada się pierwszy tydzień miesiąca. Wszystko przez niż Zachariasz, który dotarł do naszego kraju z południa i zafundował nam anomalie temperatur. Niż dał się we znaki wszystkim turystom, którzy odpoczywają nad Bałtykiem.

Kiedy będzie ciepło nad morzem? Najładniejsza pogoda nad Bałtykiem zapowiada się w okolicach 12-15 sierpnia. Wówczas powinno pojawić się na niebie więcej słońca, a nawet wyższe temperatury! W Gdańsku w połowie miesiąca możemy zobaczyć na termometrach nawet 24 stopnie Celsjusza, a w okolicach 17 i 18 sierpnia nawet blisko 30 st. Celsjusza! Do końca miesiąca pogoda nad polskim morzem powinna być optymalna, a temperatury powinny wskazywać od 20 do 24 stopni. Pamiętajmy jednak, by prognozę pogody sprawdzać na bieżąco.

ZOBACZ TAKŻE: Dni wolne sierpień 2023 - kiedy jest wolne w sierpniu? Przed nami długi weekend

Quiz z nazwami zawodów

Pytanie 1 z 11
Krupier to...