Pies na wózku golfowym miał stłuczkę. Musisz to zobaczyć! [WIDEO]

i

Autor: Streamable/screenshot

Pies w wózku golfowym miał stłuczkę. Musisz to zobaczyć! [WIDEO]

2021-11-04 12:15

Do niecodziennej sytuacji doszło w Kanadzie, w pobliżu miejscowości Gimli. Pies wspiął się na wózek golfowy, który po chwili ruszył! Jazda nie trwała długo, bo wózek zderzył się z zaparkowanym samochodem. Pies, jak gdyby nigdy nic wyszedł z wózka i stanął obok, patrząc na to, co właśnie się stało. Musisz zobaczyć wideo!

W Kanadzie, na jeden z posesji w pobliżu miejscowości Gimli miała miejsce niecodzienna sytuacja. Pies, który najwyraźniej był znudzony spacerowaniem po podwórzu postanowił rozerwać się i poszukać jakiś dodatkowych emocji. Widząc wózek golfowy, najwidoczniej zamarzyła mu się przejażdżka. Podszedł bliżej pojazdu, aby przyjrzeć mu się z bliska, po czym wspiął się do środka i wygodnie usadowił na siedzeniu. Po chwili pojazd ruszył! Musicie zobaczyć wideo!

CZYTAJ TAKŻE: Tajemnicza „dziura” w ocenie na Google Maps. Co to takiego? Jak ją znaleźć? [WIDEO]

Pies w wózku golfowym miał stłuczkę. Zwierzę nie ucierpiało

Jazda trwała dosłownie chwilę, a sam pies przejechał dosłownie kilkanaście metrów, po czym zderzył się z zaparkowanym nieopodal samochodem. Po zajściu, pies jak gdyby nigdy nic, wyszedł z wózka golfowego i patrzył na to, co właśnie narobił. Jak widać na nagraniu zwierzę nie ucierpiało w wypadku. Na szczęście wybrał sobie pojazd, który nie rozpędza się do zawrotnych prędkości. Mogłoby być gorzej, gdyby na cel upatrzył sobie stojący obok samochód.

Squid Game w REALU | ESKA XD - Fit vlog #35
Źródło: Pies w wózku golfowym miał stłuczkę. Musisz to zobaczyć! [WIDEO]