Paweł Kukiz - Ja postulowałem o wprowadzenie alkomatów do parlamentu. Przez wielu zostało to wyśmiane

i

Autor: canva.com Paweł Kukiz - Ja postulowałem o wprowadzenie alkomatów do parlamentu. Przez wielu zostało to wyśmiane

Paweł Kukiz - Ja postulowałem o wprowadzenie alkomatów do parlamentu. Przez wielu zostało to wyśmiane

2022-01-18 14:23

W sejmie powinny pojawić się alkomaty. Taki pomysł rzucił ostatnio poseł Paweł Kukiz, to po dość specyficznym zachowaniu jednego z parlamentarzystów. Chodzi o Bartłomieja Sienkiewicza który wyszedł z sali, ale z pomocą Borysa Budki. Czy posłowie i senatorowie powinni być badani na obecność alkoholu?

Paweł Kukiz - Ja postulowałem o wprowadzenie alkomatów do parlamentu. Przez wielu zostało to wyśmiane. Po ostatnich zajściach w sejmie z posłem koalicji obywatelskiej w roli głównej wraca pytanie o alkomaty w parlamencie. Czy posłów powinno badać się na obecność alkoholu. Sejm jest miejscem pracy tak, jakim samym jak zakład pracy i jest opłacanym z pieniędzy podatnika. Ja postulowałem w tamtej kadencji o wprowadzanie alkomatów do parlamentów. Przez wiele osób zostałem wyśmiany. Ja chcę tylko przypomnieć, to jest miejsce, w którym powinni się zbierać przedstawiciele 40 milionowego narodu. Zezwolenie na tego typu procedery, to jest brak szacunku do samego siebie, mówię tutaj o obywatelach. Stwierdził Poseł Paweł Kukiz w rozmowie z Arturem Jarząbkiem.

Przegląd samochodu DWA razy w roku i DWA razy droższy?! Rząd odniósł się do planu Unii Europejskiej

SUPERNOVA LIVE: Marcin Czerwiński w swoim hicie Pod Wiatr. Ciarki gwarantowane!

Paweł Kukiz - Ja postulowałem o wprowadzenie alkomatów do parlamentu. Przez wielu zostało to wyśmiane

Kukiz zapytany o dmuchanie w balonik przed każdym posiedzeniem powiedział. Bez przesady, jeżeli porównujemy to do normalnego zakładu pracy, to wystarczy albo znieść immunitet poselski, który blokuje użycie straż marszałkowska przed możliwością użycia alkomatu, albo nadać w regulaminie sejmu takie uprawnienia straży marszałkowskiej, która po stwierdzeniu faktu albo po zgłoszeniu przez innego posła, że dany poseł jest pod wpływem powinna mieć możliwość, a wręcz obowiązek przebadania tego delikwenta alkomatem.

Białoruś i Rosja zgromadzą wojska przy granicy z Polską - wiadomo, kiedy się pojawią!

Kolejnym gościem programu Supernova w samo południe była Dominika Długosz z Newsweek Polska, która już od ponad 20 lat relacjonuje to co dzieje się w sejmie. Widać od czasu do czasu, że ktoś jest zawiany w sejmie. Sejm jest miejscem pracy i ja uważam, że jak ktoś przychodzi pijany do pracy, to powinien być z niej wyrzucony. Tutaj niestety mamy taką okazja tylko raz na cztery lata. Całej rozmowy możecie posłuchać poniżej.

Listen to "Paweł Kukiz - Ja postulowałem o wprowadzenie alkomatów do parlamentu. Przez wielu zostało to wyśmiane" on Spreaker.