Andrzej Duda

i

Autor: AKPA

ważne

Orędzie prezydenta 06.11 - GODZINA i TRANSMISJA. Gdzie i kiedy oglądać?

Orędzie prezydenta Andrzeja Dudy 06.11.2023. Co powie prezydent? Komu powierzy misję tworzenia rządu? Wszystko stanie się jasne już dzisiaj, w poniedziałek. Znana jest już godzina transmisji wystąpienia głowy państwa.

Spis treści

  1. Orędzie prezydenta 6.11 - GODZINA
  2. Orędzie prezydenta - TRANSMISJA

Orędzie prezydenta dzisiaj - GODZINA i TRANSMISJA to najważniejsze kwestie dla wszystkich Polaków, którzy z niecierpliwością wyczekują tego, co podczas spotkania powie Andrzej Duda. Głowa państwa podjęła decyzję, komu powierzy misję stworzenia polskiego rządu. Czy będzie to Mateusz Morawiecki, jak początkowo przewidywano? A może jednak Donald Tusk? Nawet w PiS mają wątpliwości. Kto zostanie premierem? Wszystko stanie się jasne już dzisiaj, 6 listopada 2023 roku. Wiemy, na kiedy zaplanowano orędzie prezydenta. Znamy dokładną godzinę rozpoczęcia transmisji w TV i w internecie.

O której godzinie jest orędzie prezydenta? Andrzej Duda podjął decyzję o powierzeniu misji tworzenia rządu

Polacy o tym dlaczego NIE CHODZĄ do KOŚCIOŁA. "Źle ich rodzice wychowali" #EwelinaPyta

Orędzie prezydenta 6.11 - GODZINA

Godzina transmisji orędzie prezydenta Andrzeja Dudy została ogłoszona w mediach społecznościowych. O tym, kto zostanie premierem Polski, dowiemy się dzisiaj, 6.11, o godzinie 20:00. Wtedy głowa państwa wygłosi długo wyczekiwane orędzie do narodu.

Orędzie prezydenta - TRANSMISJA

Transmisja orędzia Andrzeja Dudy będzie dostępna we wszystkich najważniejszych kanałach informacyjnych, takich jak TVP Info, TVN 24 i Polsat News oraz na Facebooku Kancelarii Prezydenta.

Quiz. Który prezydent to powiedział? Pierwsze pytanie to łatwizna! Poradzisz sobie z resztą?

Pytanie 1 z 12
Który prezydent to powiedział?: "Ja panu mogę nogę podać"
Listen on Spreaker.