OGROMNY pożar w zajezdni autobusowej ! W nocy spłonęło ponad 20 autobusów!

i

Autor: vnexplorer.net

OGROMNY pożar w zajezdni autobusowej ! W nocy spłonęło ponad 20 autobusów!

2021-10-01 12:49

W czwartek wieczorem w zajezdni autobusowej w Stuttgarcie wybuchł pożar. Jak poinformowały w piątek rano po ugaszeniu pożaru służby, spłonęło przynajmniej 20 autobusów. Policja kryminalna rozpoczęła dochodzenie w sprawie ustalenia przyczyny pożaru – informuje portal „Stuttgarter Nachrichten”

Pożar na terenie zajezdni wybuchł w czwartek wieczorem (30 września). "Teren zajezdni, nad którym unosił się wielki słup dymu, znajduje się w okolicy kotłowni gazowej w Stuttgarcie" – opisuje „SN”.

Jak poinformował w piątek rzecznik prasowy straży pożarnej w Stuttgarcie, w wyniku pożaru spłonęło co najmniej 20 autobusów. W akcji gaszenia wzięło udział ok. 150 strażaków i ponad 30 pojazdów straży.

Przyczyna pożaru jest na razie nieznana. "Według niepotwierdzonych doniesień, przyczyną pożaru mógł być jeden z autobusów elektrycznych" – informował w czwartek wieczorem portal SWR.

Na skutek pożaru lekko poszkodowanych zostało sześć osób, a dwie z nich z podejrzeniem zatrucia dymem trafiły do szpitala. Na miejscu wydarzenia pracuje już policja kryminalna – podaje „SN”.

Raport z anteny 01.10
Źródło: OGROMNY pożar w zajezdni autobusowej ! W nocy spłonęło ponad 20 autobusów!