Dozownik do mydła który opowiada kawały

i

Autor: TT/@TomWarren Dozownik do mydła który opowiada kawały

Nowa era mycia rąk! Dozownik ma ekran i opowiada kawały! Potrzebuje też Wi-Fi...

2021-08-04 8:56

Firma Amazon nadal dąży do tego, aby inteligentne, nowoczesne domy były jeszcze mądrzejsze – nawet tam, gdzie nie są tak naprawdę potrzebne. Przedstawiamy i Wam - najmądrzejszy dozownik mydła, jaki kiedykolwiek widziałeś. Za wartość ponad 200 złotych będzie ci on opowiadać kawały podczas mycia rąk! Nie zapomnij jednak go naładować! A przed myciem rąk podłączyć pod sieć Wi-Fi.

Na zdrowy rozum wiele osób zadaje sobie pytanie - po co wyposażać w czipa i elektronikę urządzenie, którego jednym zadaniem jest podawanie nam mydła. Czasem poda go więcej, a czasami mniej. Firma Amazon postanowiła jednak stworzyć "inteligenty" dozownik do mydła. Postarajmy się spojrzeć na niego przychylnym okiem.

Po pierwsze, urządzenie wyprodukowane przez Amazon ma ekran LED, który odlicza 20 sekund. Właśnie tyle czasu WHO zaleca myć ręce, co jest szczególnie ważne podczas pandemii koronawirusa. Ta funkcja wydaje się być nawet przydatna.

Po drugie, dzięki wbudowanemu modułowi Wi-Fi (to nie pomyłka!) dozownik łączy się z inteligentnymi głośnikami Amazona. Spytacie po co: dozownik automatycznie odtwarza piosenki i opowiada dowcipy, gdy myjesz ręce. W przeciwnym razie, zdaniem firmy, będzie to zbyt nudne. Poza tym, żeby to wszystko zadziałało, dozownik trzeba naładować – przynajmniej raz na trzy miesiące.

Mamy wrażenie że przyszłość przychodzi do nas szybciej niż jesteśmy na to gotowi.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Źródło: Nowa era mycia rąk! Dozownik ma ekran i opowiada kawały! Potrzebuje też Wi-Fi...