Prezent

i

Autor: pixabay.com Prezent

Nietrafione prezenty - takich podarków nie kładźcie pod choinką! [GALERIA]

2021-12-07 10:28

Przyjemne napięcie po kolacji wigilijnej, widok pięknie zapakowanych paczek pod choinką, szelest ozdobnego papieru i... rozczarowanie. Nietrafiony prezent to zmora świąt Bożego Narodzenia! Sprawdźcie, czym lepiej nie obdarowywać bliskich.

Nietrafiony prezent pod choinką - komu z nas nie zdarzyło się go dostać? Po rozpakowaniu takiego podarunku czujemy rozczarowanie, czasem zażenowanie, a być może też odrobinę złości. Najczęściej towarzyszy nam jednak skonsternowanie, no bo jak nie dać po sobie poznać, że prezent baaardzo minął się z naszym gustem? Cóż, różnie można sobie z tym radzić. Najważniejsze jednak, by w myśl porzekadła "nie czyń drugiemu, co tobie niemiłe" nie odwdzięczać się równie chybionym darem. Oczywiście odpadają więc skarpetki - niekwestionowane "królowe" nietrafionych prezentów. A czego jeszcze nie kupować rodzinie, bliskim i przyjaciołom? Tego możecie się dowiedzieć z naszej galerii. To prawdziwe TOP 10 najgorszych świątecznych prezentów.

Świąteczny tramwaj

Najgorszy świąteczny prezent? Bartek Kańtoch pyta Warszawiaków i Warszawianki

Pamiętajcie o naszej liście wybierając się na przedświąteczne zakupy. Może się okazać pomocna :) A czego pod choinką wolą nie znajdywać warszawiacy i warszawianki? O to zapytał niezawodny Bartek Kańtoch. Obejrzyjcie poniższe wideo. Niektóre odpowiedzi zaskakują!

Źródło: Nietrafione prezenty - takich podarków nie kładźcie pod choinką! [GALERIA]