Jurij Popow, mieszkaniec wsi Krugloye (obwód czelabiński), ozdobił ogrodzenie wokół prywatnego domu posągami Nazgulów

i

Autor: YT/ Вести Южный Урал Jurij Popow, mieszkaniec wsi Krugloye (obwód czelabiński), ozdobił ogrodzenie wokół prywatnego domu posągami Nazgulów

Nazgulowie porzucili Saurona i za swojego pana wzięli lokalnego 74-latka!

2021-10-28 11:36

Jurij Popow, mieszkaniec wsi Krugloye w Rosji, ozdobił ogrodzenie wokół prywatnego domu posągami Nazgulów, złowrogich sług Saurona z Władcy Pierścieni. Są to postacie w ciemnych płaszczach z kapturem, trzymające miecz; obraz pochodzi z filmowej trylogii Petera Jacksona.

„Uwielbiam takie opowieści, w szczególności Harry'ego Pottera, a zwłaszcza Władcę Pierścieni, więc postacie są stamtąd zabrane” – powiedział 74.ru Jurij Popow. - Zawsze chciałem mieć nietypowe ogrodzenie, w przeciwnym razie wielu ma tylko profesjonalną blachę lub cegłę - to nie jest ciekawe. Zacząłem myśleć o niektórych figurach, ale posągi są drogie, więc pojawił się pomysł, aby zrobić takich mnichów z prostego materiału. To jest płótno nasączone cementem i umieszczone na ramie ”.

W rezultacie każda figura Nazgula kosztowała właściciela domu osiem tysięcy rubli (około 450 złotych). Popow znalazł w Internecie mistrza, który pomógł mu stworzyć sługi Saurona.

Według 74-latka jego żona nie wiedziała o jego planach udekorowania domu. W rezultacie Popow czekał, aż jego żona wyjdzie do pracy, a pod jej nieobecność zainstalował pięć Nazgulów na obwodzie ogrodzenia. Kiedy ta wróciła do domu, była tym faktem mocno zdziwiona.

Ogólnie sąsiedzi pozytywnie zaakceptowali czelabińskich Nazgulów, a nawet nazywali Popowa lokalnym Harrym Potterem (prawdopodobnie myląc Nazgulów z dementorami). Ale byli też tacy, którzy myśleli, że ich sąsiad zamienił swój dom w „cmentarz Śmierci”.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Źródło: Nazgulowie porzucili Saurona i za swojego pana wzięli lokalnego 74-latka!