kot

i

Autor: pexels Zdjęcie poglądowe

Nauczyła koty okradać sąsiadów z cennych przedmiotów. Policja przecierała oczy ze zdziwienia!

2022-03-22 11:13

Do nietypowego zdarzenia doszło w USA w stanie Ohio. Mieszkająca tam seniorka, została oskarżona o to, że nauczyła koty okradać swoich sąsiadów. Znikały im cenne przedmioty, a za wszystko odpowiedzialne była nie ona bezpośrednio, lecz 65 mruczków.

O dość niespotykanej i zarazem zabawnej sytuacji poinformował portal newjerseybrief.com. Mianowicie, 83-letnia kobieta została aresztowana i oskarżona o wytresowanie kilkudziesięciu kotów do kradzieży biżuterii i innych kosztowności od sąsiadów.

Departament Policji w Ohio w dzielnicy Columbus wszczął dochodzenie w sprawie Ruth Gregson i jej 65 kotów w październiku po tym, jak kilku sąsiadów zgłosiło kradzież małych przedmiotów z ich domów.

Poszkodowani zgłaszali, że koty pani Gregson pojawiały się w ich domach, przed tym, jak zauważyli ​​zniknięcie kilku błyszczących przedmiotów, m.in. sztućców i biżuterii.

Policja wszczęła śledztwo. Według komendanta policji w Columbus, Kim Jacobsa, dziesiątki kotów nieustannie przychodziły i odchodziły, przynosząc do domu „wszystko, co świeciło”.

"Była jak Fagin z filmu Oliver Twist, ale wykorzystywała koty jako złodziei, zamiast dzieci. W ciągu niecałych trzech godzin obserwacji detektywi zobaczyli, jak koty przynoszą do domu ponad sto przedmiotów. Po przeszukaniu domu pani Gregson śledczy znaleźli biżuterię i metal szlachetny o wartości 650 000 dolarów wśród stosów bezwartościowych błyszczących bombek" - czytamy.

Policjanci podkreślili, że kobieta karmiła zwierzęta tylko wtedy, gdy przynosiły do ​​domu kosztowności, więc musiały one codziennie kraść, aby przeżyć. Większość z nich była dobrowolnie niedożywiona, aby łatwo zyskać litość sąsiadów.

Koty pani Gregson mogły zostać skradzione z ponad 5000 domów i mieszkań w okolicy, a śledczy zapraszają potencjalne ofiary do skontaktowania się z nimi.

Oficjalnie Ruth Gregson została oskarżona o szkolenie kotów w zakresie kradzieży.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Super Raport 21.03 (Goście: Szymon Hołownia - Polska 2050, płk Piotr Gąstał - były dowódca GROM) Sedno Sprawy: Marcin Przydacz
Źródło: Nauczyła koty okradać swoich sąsiadów z cennych przedmiotów. Policja przecierała oczy ze zdziwienia!