Czołg przewrócony na drodze wylootowej z miasta

i

Autor: Telegram/360tv Czołg przewrócony na drodze wylootowej z miasta

Na wjeździe do miasta wojskowym spadł do góry nogami czołg. I tak bezradnie leżał

2021-07-16 8:38

Wyobraź sobie, iż wjeżdżasz lub wracasz z miasta. Mijasz zabudowania i na twojej drodze nagle staje czołg. I to nie to byle jaki czołg. Ten czołg leży do góry nogami. Spadł on wojskowym w trakcie transportu, ci najwyraźniej tego nie zauważyli i czołg nadal sobie leży.

Cała sytuacja miała miejsce w Rosji, niedaleko miasta Jużno-Sachalińsk.

"Miałem szczęście... to był dobry czołg, prawie zmiażdżył mi samochód" - skomentował incydent naoczny świadek całego zdarzenia. Państwowa Inspekcja Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego Rosji na Sachalinie potwierdziła, że czołg podczas transportu był po prostu słabo zabezpieczony i dlatego spadł, jednak dlaczego tyle czasu leżał on na drodze? Tego nie wie nikt. Na całe szczęście w całym zdarzeniu nikt nie został ranny.

Czołg leżał przez dobrych kilka godzin na obwodnicy miasta i był nie małą atrakcją turystyczną. Po kilku godzinach został on jednak usunięty z drogi, jednak przez długi czas, nikt czołgu nie pilnował. Ten po prostu leżał sobie do góry nogami na ulicy.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Te znaki drogowe spotykasz najrzadziej. Znasz je wszystkie? [QUIZ]

Pytanie 1 z 11
Poniższy znak ostrzega o:
Te znaki drogowe spotykasz najrzadziej. Znasz je wszystkie? [QUIZ]
Źródło: Na wjeździe do miasta wojskowym spadł do góry nogami czołg. I tak bezradnie leżał