Leo Messi

i

Autor: AP Leo Messi

Messi z pozytywnym wynikiem testu na COVID. Jego drużyna zdziesiątkowana!

2022-01-02 13:47

Argentyńczyk Lionel Messi jest wśród czterech zakażonych koronawirusem piłkarzy Paris Saint-Germain - poinformował w niedzielę francuski klub. Stołeczny zespół w poniedziałek zmierzy się na wyjeździe z trzecioligowym Vannes w 1/16 finału Pucharu Francji.

Początek roku nie jest udany dla drużyny PSG. Choć paryżanie nie rozegrali jeszcze ani jednego meczu, doniesienia z klubu okazują się bardzo niepokojące. W poniedziałek drużyna rozegra mecz w 1/16 finału Pucharu Francji, w którym PSG zmierzy się z z 4-ligowym Vannes. Ten mecz drużyna i tak powinna wygrać bez trudu jednak nie wiadomo ilu piłkarzy będzie mogło grać w kolejnych meczach!

LEO MESSI Z POZYTYWNYM WYNIKIEM TESTU NA COVID!

Argentyńczyk Lionel Messi jest wśród czterech zakażonych koronawirusem piłkarzy Paris Saint-Germain - poinformował w niedzielę francuski klub. Pozostali zakażeni piłkarze to: obrońca Juan Bernat, rezerwowy bramkarz Sergio Rico i 19-letni pomocnik Nathan Bitumazala. Pozytywny wynik testu miał też jeden członek sztabu.

"Gracze obecnie przebywają w izolacji i podlegają odpowiedniemu protokołowi zdrowotnemu" - czytamy w oficjalnym komunikacie opublikowanym na stronie PSG.

Przypomnijmy, iż wciąż nie wiadomo co dalej z drugą gwiazdą PSG, Neymarem. " Ten będzie w Brazylii do 9 stycznia z członkami personelu medycznego i wykonawczego Paris Saint-Germain. Oczekuje się, że powrót do treningu nastąpi za około 3 tygodnie" - informuje klub z Paryża.

Pucharowe spotkanie z Vannes PSG rozegra w poniedziałek o godzinie 21:10. Do rywalizacji w lidze zawodnicy PSG wrócą 9 stycznia. Ich rywalem będzie Olympique Lyon.

Jeśli jesteście świadkami ciekawego wydarzenia w Waszej okolicy, piszcie do nas i ślijcie zdjęcia na online@grupazpr.pl!

QUIZ. Ludzie boją się nawet kolorów i liczb! Czy umiesz rozpoznać fobie?

Pytanie 1 z 10
Na początek coś prostego. Klaustrofobia to lęk przed...
Źródło: Messi z pozytywnym wynikiem testu na COVID. Jego drużyna zdziesiątkowana!