Mecz Polska - Słowenia na EURO 2021. Kiedy jest? Gdzie? O której godzinie?

i

Autor: TOMASZ GOLLA / SUPER EXPRESS WROCLAW Mecz Polska - Słowenia na EURO 2021. Kiedy jest? Gdzie? O której godzinie?

Mecz Polska - Słowacja na EURO 2021. Kiedy jest? Gdzie? O której godzinie?

2021-06-04 8:43

Mecz Polska - Słowacja na EURO 2021 zbliża się wielkimi krokami. Najwięksi kibice już odliczają dni i nie mogą doczekać się startu rywalizacji piłkarzy Paulo Sousy w fazie grupowej. Kiedy jest mecz Polska - Słowacja? O której godzinie mecz Polska - Słowacja? Gdzie się odbędzie pierwszy mecz Polski na Euro 2021? Podpowiadamy serwując odpowiedzi na te pytania.

Spis treści

  1. Mecz Polska - Słowacja EURO 2020: KIEDY jest? [DATA]
  2. Polska - Słowacja EURO 2020: GDZIE jest? [MIEJSCE]
  3. Polska - Słowacja EURO 2020: GODZINA

Mecz Polska - Słowacja na EURO 2020. Kiedy jest? Gdzie? O której godzinie? Jeśli szukacie odpowiedzi na te pytania to dobrze trafiliście, bo podrzucamy je w tym miejscu. Jak wygląda sytuacja, jeśli chodzi o mecz Polska Słowacja? Co trzeba wiedzieć, jeśli chodzi o pierwszy mecz Polski na Euro 2020? Zdecydowanie to bardzo ważny pojedynek na sam start turnieju z udziałem piłkarzy Paulo Sousy. Eksperci sportowi nie mają wątpliwości, że naszym rywalom należy strzelić trzy, a może nawet cztery bramki, by później liczyć się w walce o wyjście z grupy. Warto przypomnieć bowiem, że awans do fazy pucharowej uzyskają cztery zespoły, które zajęły w grupach trzecie miejsce i mają najlepszy bilans strzelonych bramek. Mecz Polska Słowacja 2021 to nie tylko walka o trzy punkty, ale również starcie o bilans bramkowy. Nasi reprezentanci będą mieć ciężej, jeśli chodzi o trafianie do bramki w spotkaniu z Hiszpanią i Szwecją.

EURO 2020 - TERMINARZ, GRUPY, POLSKA, TABELA, GDZIE. Kiedy i z kim gramy na Euro?

Jan Tomaszewski o przyjeździe WAGs na kadrę: Czy Lewandowski nagle pójdzie pić alkohol z żoną? | Futbologia

Mecz Polska - Słowacja EURO 2020: KIEDY jest? [DATA]

Pierwszy mecz Polski na Euro 2020 to duża dawka emocji, które mamy nadzieję, że będą towarzyszyć do ostatniej minuty. Do tej pory reprezentacja Polski mierzyła się ze Słowacją 8 razy. Z tego 3 razy wygrała, 1 raz zremisowała i 4 razy przegrała. Ostatni mecz Polski ze Słowacją miał miejsce w 2013 roku. Wówczas na Stadionie Miejskim we Wrocławiu przegraliśmy 0:2. Kiedy jest mecz Polska - Słowacja na Euro 2020? Spotkanie w ramach pierwszego spotkania w grupie E już 14 czerwca.

Polska - Słowacja EURO 2020: GDZIE jest? [MIEJSCE]

Gdzie jest mecz Polska - Słowacja na Euro 2020? Polacy podróżują pomiędzy dwoma miastami, jeśli chodzi o rywalizację w Mistrzostwach Europy. Pojedynek ze Słowacją, która nie jest faworytem naszej grupy, odbędzie się w Sankt Petersburgu.

Polska - Słowacja EURO 2020: GODZINA

O której godzinie mecz Polska - Słowacja na Euro 2020? Kibice na trybunach, ale również przed telewizorami, usłyszą pierwszy gwizdek dokładnie o godzinie 18:00. Już teraz dajcie znać w sondzie poniżej, czy Polska wygra ze Słowacją! 

Euro 2020 - plan transmisji wszystkich meczów

Źródło: Mecz Polska - Słowacja: EURO 2020. Kiedy jest? Gdzie? O której godzinie?