McDonald's

i

Autor: canva.com McDonald's

McDonald's mocno podnosi ceny! Za cheeseburgera zapłaci się o wiele więcej

2022-07-29 11:33

Inflacja szaleje. Nie dość, że stopy procentowe mocno poszły do góry, to jeszcze cena za litr paliwa stała się bardzo wysoka. Żywność w sklepach również ma znacznie wyższe ceny, a teraz okazuje się, że popularna sieć barów McDonald’s zdecydowała się na dwucyfrowe podwyżki. Konsumenci za cheeseburgera będą musieli zapłacić znacznie więcej niż dotychczas! Sprawdźcie szczegóły.

McDonald’s to popularna sieć barów szybkiej obsługi, sprzedająca głównie burgery, frytki i napoje gazowane. Restauracja może pochwalić się bardzo bogatą ofertą - nie tylko jeśli chodzi o przekąski, ale nawet o śniadania, czy też słodkie desery i kawy. Niestety wraz z szalejącą inflacją sieć zdecydowała się na podwyżki cen swoich produktów nawet o 20 procent! Firma zapewnia, że jak zawsze troszczy się o wysoką jakość produktów, dlatego w dobie inflacji, zdecydowała się na podniesienie cen w swojej ofercie. Podwyżkę w sieci McDonald's odczują najbardziej fani cheeseburgerów, czyli hamburgera z plastrem wołowiny wzbogaconego o pyszny ser cheddar.

Gumowy kurczak "śpiewa" sampel Krzysztofa Krawczyka. Ostatni raz zatańczysz ze mną to hit internetu!

WSH VI - Słowiańskie Piersi

McDonald's podnosi ceny hamburgerów

McDonald's ogłosił swoim brytyjskim konsumentom, że podnosi ceny cheeseburgerów. Kanapka z żółtym serem, która dotychczas w UK kosztowała 0,99 funta, drożeje aż o 20 proc., czyli do kwoty 1,19 funta. Oprócz tego sieć podnosi ceny innych produktów, które zostały dotknięte inflacją. Wzrosty w brytyjskiej sieci McDonald's mają wynieść od 10 do 20 pensów. Firma zapewnia, że troszczy się o najwyższą jakość produktów, a skala wzrostu cen w ich ofercie jest najniższa, jak tylko było to możliwe.

Dlaczego listonosz zostawia awizo? Jak temu zapobiec, gdy było się w domu?

Sonda
Lubisz jedzenie w McDonald's?