matematyka, test

i

Autor: pixabay.com

Matura próbna grudzień 2022 - matematyka poziom rozszerzony. ODPOWIEDZI, ARKUSZE, ZADANIA

2022-12-19 15:52

Poniedziałek 19 grudnia. Tego dnia wielu maturzystów podeszło do egzaminu na poziomie rozszerzonym z matematyki. Mimo iż jest to test diagnostyczny, uczniowie mają okazję sprawdzić swoją wiedzę, a także zmierzyć się ze stresem, który czeka na nich na oficjalnym terminie w maju 2023. Gdzie szukać tegorocznych arkuszy z rozszerzonej matematyki próbnej? Jakie były zadania? Sprawdźcie.

Spis treści

  1. Próbna matura rozszerzona matematyka grudzień 2022 - ARKUSZ PDF
  2. Próbna matura rozszerzona matematyka grudzień 2022 - ODPOWIEDZI

Rozszerzona matura z matematyki grudzień 2022 - gdzie szukać arkuszy i odpowiedzi? Jakie były zadania na maturze rozszerzonej próbnej z matematyki? Maturalny maraton trwa w najlepsze, a uczniowie ostatnich klas szkół ponadpodstawowych mogą sprawdzić swoją wiedzę z różnych przedmiotów. Od poniedziałku 12 grudnia trwają testy diagnostyczne, które nie tylko sprawdzą poziom wiedzy maturzystów, ale także pozwolą im zmierzyć się z rzeczywistością, która czeka na nich w maju 2023 podczas oficjalnego terminu matur. W poniedziałek 19 grudnia na tydzień przed świętami, uczniowie podeszli do rozszerzonej matematyki próbnej z matematyki. Gdzie szukać odpowiedzi? Czy są już dostępne arkusze w sieci? Królowa nauk zawsze wzbudza we wszystkich ogromny strach i stres!

ZOBACZ TAKŻE: Do którego jest wystawianie ocen? Kiedy jest koniec 1 semestru?

Wpadki w szkołach, sztuczki na ściąganie - Ewelina pyta i nie błądzi #1

Próbna matura rozszerzona matematyka grudzień 2022 - ARKUSZ PDF

Gdzie szukać arkuszy z próbnej matematyki na poziomie rozszerzonym? Maturalne arkusze będą dostępne na oficjalnej stronie internetowej Centralnej Komisji Egzaminacyjnej w poniedziałek 19 grudnia. Jeśli tylko pojawią się na stronie, zaktualizujemy dla Was ten artykuł, a arkusz umieścimy poniżej.

[AKTUALIZACJA 19.12.2022 GODZ. 10:34]

Arkusze próbnej matury z matematyki rozszerzonej 2022 są już dostępne! Znajdziecie je w galerii poniżej.

Próbna matura rozszerzona matematyka grudzień 2022 - ODPOWIEDZI

Gdzie szukać odpowiedzi do próbnej matury rozszerzonej z matematyki? Maturzyści otworzyli swoje arkusze w poniedziałek 19 grudnia o godzinie 9:00 i mają aż 180 min na rozwiązanie zadań. W tym miejscu warto również wspomnieć, że rozszerzenie polega na rozwiązywaniu bardziej złożonych problemów matematycznych. Gdzie znaleźć odpowiedzi? Niestety na ten moment nie są one znane. Zdający mogą omówić wyniki z nauczycielem od matematyki.