szkoła

i

Autor: pixabay.com

Matura 2022 WYNIKI - problem z logowaniem. Dlaczego nie można się zalogować?

2022-07-05 8:13

Matura 2022 przeszła już do historii, jednak absolwenci szkół średnich z niecierpliwością czekają na wyniki egzaminów. Jak je sprawdzić? Dlaczego występuje problem z logowaniem? Wiemy jaka jest przyczyna! Sprawdź dlaczego nie możesz zalogować się na stronę, by odebrać wyniki matur.

Matura 2022 WYNIKI - problem z logowaniem to zmora niejednego ucznia. Dlaczego nie można sprawdzić wyników? Dlaczego strona nie działa? Matura 2022 przeszła już do historii. Tegoroczni absolwenci odpoczywają na najdłuższych wakacjach w życiu, lub poszli do pracy by zarobić na własne wydatki. Po ich upragnionych wakacjach, przyjdzie jednak pora na studia. Już od października rozpoczyna się nowy rok akademicki, a co za tym idzie? Oczywiście zajęcia na uczelniach wyższych. Jednak zanim to nastąpi, tegoroczni maturzyści muszą spełnić szereg warunków, aby dostać się na wymarzony kierunek. Niektórzy przechodzą specjalne rozmowy, a inni składają dokumenty i czekają na wyniki rekrutacji. Niezwykle ważne w tym temacie są punkty z matury. Jak je sprawdzić? Dlaczego podczas logowania może pojawić się błąd na stronie? Wiemy jaka jest przyczyna!

Matura 2022 WYNIKI zaskoczeniem. Reakcje uczniów mówią same za siebie!

Szybkie pytania - Cleo

Matura 2022 WYNIKI - DATA, GODZINA

Kiedy będą wyniki matur 2022? O której godzinie można je sprawdzić? Wyniki matur 2022 online będą dostępne już 5 lipca 2022 około godz. 8:30. Świadectwa dojrzałości, aneksy i zaświadczenia o wynikach egzaminu maturalnego, okręgowa komisja egzaminacyjna przekaże dyrektorowi szkoły, w której absolwent zdawał maturę w następujących terminach:

  • do 5 lipca - dla absolwentów, którzy przystąpili do egzaminu maturalnego w terminie głównym i dodatkowym
  • do 9 września - dla absolwentów, którzy przystąpili do egzaminu maturalnego w terminie poprawkowym.

ZOBACZ TAKŻE: Oni nie mają matury. Które gwiazdy należą do tego grona?

Matura 2022 WYNIKI - jak się zalogować?

Gdzie sprawdzić wyniki matur 2022? Wyniki egzaminów będą dostępne na specjalnym portalu uruchomionym przez Okręgową Komisję Egzaminacyjną. Każdy maturzysta będąc jeszcze w szkole, otrzymał indywidualny login i hasło. Te dane będą potrzebne właśnie do zalogowania i odebrania wyników.

ZOBACZ TAKŻE: Matura poprawkowa 2022 - kiedy jest poprawka? Jak napisać podanie?

Matura 2022 - problemy z logowaniem

Podczas sprawdzania wyników matur, absolwenci szkół średnich mogą mieć problemy z logowaniem. Strona nie działa, zawiesza się, wyskakuje błąd. Spokojnie - bez paniki. Strona może się zawieszać, ze względu na przeciążenie. Wtedy należy przeczekać napis Error establishing a database connection i odświeżyć stronę po kilku minutach. Jeśli po wprowadzeniu danych, ponownie na stronie pojawia się błąd należy sprawdzić czy dane zostały wprowadzone poprawnie.

Co zrobić jeśli kartka z loginem i hasłem została zgubiona? Nie ma sytuacji bez wyjścia! Jeśli nie pamiętasz hasła do swojego konta lub zgubiłeś karteczkę, którą otrzymałeś w szkole, możesz zgłosić się po nią ponownie do dyrektora szkoły, który ma możliwość ponownie wygenerować dane do logowania.

Sonda
Stresowałeś/aś się maturą z matematyki?