Lidl otwarty w niedziele niehandlowe. W których sklepach zrobimy zakupy? [LISTA SKLEPÓW]

i

Autor: pexels.com - Marjan Blan Lidl otwarty w niedziele niehandlowe. W których sklepach zrobimy zakupy? [LISTA SKLEPÓW]

Kolejna duża sieć sklepów OTWARTA W NIEDZIELE! Jest oficjalne potwierdzenie

2021-08-28 9:45

Zakaz handlu w niedzielę i święta na terenie naszego kraju staje się fikcją. Już nie tylko w Biedronce zrobimy zakupy w niedzielę, ale również w Lidlu. Jest oficjalne potwierdzenie! Od 5 września część sklepów, która otrzymała status placówek pocztowych, będzie czynna przez siedem dni w tygodniu. W których sklepach sieci Lidl zrobimy zakupy w niedziele? Szczegóły w artykule.

Sklepy Lidl, które od 5 września zostały otwarte w niedziele niehandlowe, otrzymały status placówek pocztowych. Oznacza to, że oprócz standardowych zakupów, klienci mogą w wybranych placówkach odbierać także przesyłki. Sieć sklepów Lidl zdecydowała się na taki krok ze względu na konkurencję, która sklepy w niedziele ma otwarte już od dłuższego czasu.

- Jako jedna z ostatnich sieci postanowiliśmy otworzyć część naszych sklepów w niedziele, aby najlepiej odpowiadać na potrzeby naszych klientów. Równość i transparentność uwarunkowań prawnych jest dla nas bardzo ważna. Do decyzji o otwarciu części placówek zostaliśmy zmuszeni w wyniku działań innych uczestników rynku. Ta zmiana poprzedzona była długotrwałymi wnikliwymi analizami wielu uwarunkowań takich jak działania konkurentów oraz prośby i oczekiwania konsumentów. Wierzymy, że to rozwiązanie wpłynie pozytywnie na komfort naszych klientów, którzy dopytywali o możliwość dokonywania zakupów w niedziele niehandlowe jak również o usługi pocztowe. Rozwiązanie to wprowadzamy w lokalizacjach, w których inne sieci handlowe również prowadzą działalność we wszystkie dni tygodnia. Wysoką jakość świadczonych usług pocztowych zapewnią nasi renomowani partnerzy – DHL oraz PointPack – komentuje Aleksandra Robaszkiewicz, Head of Corporate Communications and CSR w Lidl Polska.

Raport z Anteny 16.09

Lidl otwarty w niedziele niehandlowe. W których sklepach zrobimy zakupy? [LISTA SKLEPÓW]

Lista sklepów sieci Lidl otwartych przez siedem dni w tygodniu, w tym także w niedziele niehandlowe, jest dostępna na stronie internetowej www.lidl.pl w zakładce „sklepy”/„znajdź swój sklep”. Sklepy są czynne w tych samych godzinach, co w niedziele handlowe.

Zuzanna i Antoni czy Nia i Romeo? Jest NOWA lista najpopularniejszych imion w Polsce!

Źródło: Lidl otwarty w niedziele niehandlowe. W których sklepach zrobimy zakupy 19 września? [LISTA]