Policja

i

Autor: Pixabay

Kultowy aktor Jerzy S. potrącił motocyklistę. 75-latek był pod wpływem alkoholu

75-letni Jerzy S. potrącił motocyklistę. Do wypadku z udziałem popularnego aktora doszło w Krakowie. W chwili zdarzenia z motocyklistą miał on mieć 0,7 promila alkoholu we krwi. Mężczyzna próbował uciec, jednak został zatrzymany przez policję. Przyznał się do winy.

W poniedziałek 17 października serwis TVP Info opublikował informację o wypadku, do którego doszło w samym centrum Krakowa z udziałem znanego aktora Jerzego S. Odtwórca kultowych ról miał potrącić 44-letniego motocyklistę, a następnie próbować zbiec z miejsca zdarzenia. Zatrzymany przez policję 75-latek został poddany badaniu alkomatem, z którego wyszło, że w momencie zderzenia miał mieć 0,7 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Aktorowi zatrzymano prawo jazdy.

Marzena Rogalska pokazała piersi! Zdjęcie TOPLESS oburzyło fanów

Dzień chłopaka - Ewelina pyta i nie błądzi #2

Znany aktor potrącił motocyklistę

Jak podają polskie media, do zdarzenia doszło w poniedziałek około godziny 17:00 na alei Mickiewicza w Krakowie. To właśnie wtedy aktor Jerzy S. miał potrącić motocyklistę lexusem i próbować zbiec z miejsca zdarzenia. RMF FM donosi, że 75-latek przyznał się do spowodowania wypadku i spożycia wcześniej wina. W rozmowie z PAP podkomisarz Barbara Szczerba z Komendy Wojewódzkiej w Krakowie potwierdziła, że w Krakowie faktycznie doszło do wypadku.

Mężczyzna kierujący motocyklem z obrażeniami niezagrażającymi życiu został przetransportowany do szpitala. Jak się okazało, kierujący lexusem miał ok. 0,7 promila alkoholu w organizmie. Zostało mu zatrzymane prawo jazdy. Wszelkie okoliczności zdarzenia będą wyjaśniane w trakcie postępowania, które wyjaśni przebieg i przyczyny zdarzenia.

Dopytana o to, czy kierowcą lexusa faktycznie był Jerzy S., odpowiedziała jedynie:

Mogę jedynie potwierdzić, że był to 75-letni mężczyzna. 

Sonda
Miałaś/eś kiedykolwiek wypadek samochodowy?