policja

i

Autor: Policja Podkarpacka

Policja

Nastolatek pobity przez rówieśnika. Miał wygryzioną skórę z czoła, a świadkowie go nagrywali

2023-05-16 8:39

Piękne niedzielne popołudnie, szkolne boisko i grupa nastolatków. W takich okolicznościach doszło do pobicia 13-latka. Napastnik bił, a dwaj rówieśnicy to nagrywali.

Do tragedii doszło w powiecie biłgorajskim. Jeden z grupy młodych ludzi zebranych na boisku, 12-latek, w pewnym momencie zaatakował 13-letniego Maksa. Jak podaje zamojska24, chłopiec prosił o pomoc. Przejął się, kiedy zobaczył, że krwawi, i prosił, żeby ktoś wezwał pogotowie. Nie byłoby to dużym wysiłkiem dla osób znajdujących się w pobliżu, bo i tak mieli telefony w rękach, żeby nagrać całe zdarzenie. Mimo to któryś z nich powiedział „Sam sobie, ku*wa, dzwoń” i wszyscy uciekli.

Zamojska24 pisze, że teraz Maks leży w szpitalu. Czeka go przeszczep skóry. O sprawie wie już biłgorajska policja, a w dalszej kolejności zostanie skierowana do sądu rodzinnego.

– Prosimy wszystkich o to, by nagłośnili tę sprawę i nauczyli swoje dzieci zachowania wobec innych rówieśników. Prosimy by reagowali na to co się dzieje – mówią Zamojskiej24 bliscy Maksa.

Zobacz zdjęcia: Psy uwięzione w smole. Dramatyczna akcja ratowania ofiar „ludzkiej głupoty”  

5 powodów, dla których niemowlę nagle odmawia piersi
Listen on Spreaker. Źródło: Nastolatek pobity przez rówieśnika. Miał wygryzioną skórę z czoła, a świadkowie go nagrywali