Kierowca ciężarówki wyprzedzał TIR-a. Jechał na czołówkę z Policją!

i

Autor: YT STOP CHAM/screenshot

Kierowca ciężarówki wyprzedzał TIR-a. Jechał na czołówkę z Policją!

2021-10-20 12:46

Kierowca ciężarówki wyprzedzał innego TIR-a. Nagle spostrzegł się, że na lewym pasie, całkiem blisko znajduje się policyjny radiowóz… Niebezpieczny manewr zmusił policjantów to zjechania z pasa! Policja ruszyła za kierowcą, który w trudnych warunkach pogodowych zdecydował się na bardzo ryzykowny manewr. Nagranie z całego zdarzenia trafiło do sieci.

Kierowca TIR-a na jednej z polskich dróg wykonał bardzo niebezpieczny manewr. Zdecydował się na wyprzedzenie innej ciężarówki, a doświadczeni kierowcy wiedzą ile to trwa i jak bardzo jest to niebezpieczne. Niestety, ale kierowca miał pecha. Nie dość, że panowały trudne warunki na drodze, bo widać, że nagranie zostało wykonane w mglisty dzień, to jeszcze z naprzeciwka nadjechał policyjny radiowóz. Mimo to kierowca ciężarówki kontynuował wyprzedzanie, co zmusiło policjantów do zjechania na boczny pas. Gdyby zdarzenie miało miejsce na wąskiej drodze, mogłoby dojść do tragedii. Autorem nagrania, na którym widać całe zajście jest kierowca, który jechał za radiowozem. Nagranie zostało wrzucone na kanał YouTube STOP CHAM.

CZYTAJ TAKŻE: Czego nie można mieć w samochodzie? Za te rzeczy grozi ci mandat!

Kierowca ciężarówki wyprzedzał TIR-a. Jechał na czołówkę z Policją!

W tym zdarzeniu na szczęście nikt nie ucierpiał. Policjanci, którzy musieli zjechać na boczny pas po minięciu się z TIR-em zawrócili i ruszyli za ciężarówką. Z pewnością skończyło się to karą dla kierowcy, bo ewidentnie on stworzył niebezpieczną sytuację na drodze.

Jechał na czołówkę z tirem! Groza w Gliwicach
Sonda
Uważasz, że wprowadzenie tablic rejestracyjnych na całe życie i możliwości tymczasowego wycofania pojazdu z ruchu to dobry pomysł?
Źródło: Kierowca ciężarówki wyprzedzał TIR-a. Jechał na czołówkę z Policją!