Ferie zimowe, zima, narty

i

Autor: pixabay.com

wolne w szkole

Ferie 2024 - WSZYSTKIE WOJEWÓDZTWA. Kiedy wypadają ferie?

2024-02-07 12:17

Uczniowie co roku wyczekują nie tylko wakacji, ale także ferii zimowych! Właśnie wtedy mogą odpocząć od szkolnych obowiązków i relaksować się na sankach, stokach narciarskich lub na lodowiskach. Kiedy wypadają kolejne ferie zimowe? Kiedy uczniowie z różnych województw będą mieli zimową przerwę w 2024 roku? DATY są już znane!

Ferie zimowe 2024 - kiedy są? Ile będzie trwać zimowa przerwa w nowym roku szkolnym? Pytania na temat ferii zimowych nurtują wiele młodych osób, ale także ich rodziców którzy chcą zaplanować udany odpoczynek. Nie od dziś wiadomo, że dzieci i młodzież uczęszczający do szkoły uwielbiają mieć wolne i zawsze z niecierpliwością wyczekują wakacji, ale także zimowej przerwy. Właśnie wtedy podczas dwutygodniowej laby mogą w spokoju odpocząć od porannego wstawania, ale przede wszystkim od szkolnych obowiązków. Dodatkowo mogą wybrać się w góry i z radością spełniać się w sportach zimowych - na nartach lub na snowboardzie. Kiedy są ferie zimowe 2024? Harmonogram zimowej przerwy w nowym roku szkolnym 2023/2024 znajdziecie poniżej.

Któremu influencerowi przywalilibyście najchętniej? | WYWIADEX Radio ESKA Iza Zabielska

Ferie zimowe 2024 - DATY [WSZYSTKIE WOJEWÓDZTWA]

Jak w 2024 roku wypadają ferie zimowe? Okazuje się, że jako pierwsi zimową przerwę zaczynają województwa dolnośląskie, mazowieckie, opolskie i zachodniopomorskie, natomiast maraton zakończą kujawsko-pomorskie, lubuskie, małopolskie, świętokrzyskie i wielkopolskie. Terminy ferii zimowych w roku szkolnym 2023/2024 dla wszystkich województw wyglądają następująco:

  • 15 stycznia - 28 stycznia (dolnośląskie, mazowieckie, opolskie, zachodniopomorskie)
  • 22 stycznia - 4 lutego (podlaskie, warmińsko-mazurskie)
  • 29 stycznia - 11 lutego (lubelskie, łódzkie, podkarpackie, pomorskie, śląskie)
  • 12 lutego - 25 lutego (kujawsko-pomorskie, lubuskie, małopolskie, świętokrzyskie, wielkopolskie)

ZOBACZ TAKŻE: Słodycze i napoje z dzieciństwa. Tym Polacy rozkoszowali się wiele lat temu!

Sonda
Gdzie chętniej wybrałbyś się na ferie zimowe?