Burger

i

Autor: Canva

Kiedy kończy się Drwal 2023? To jego ostatnie dni w McDonald's!

Kanapka Drwal zagościła w menu McDonald's w listopadzie. Jako że jest to oferta sezonowa, lada chwila dobiegnie końca. Sprawdźcie, kiedy dokładnie zimowy burger z panierowanym serem zniknie z oferty najpopularniejszej sieci fast-food na świecie. To już za moment!

Burger Drwal 2023 - do kiedy w McDonald's? Odpowiedzi na to pytanie poszukuje coraz więcej wielbicieli zimowej kanapki, której pojawienie się w ofercie popularnej sieci co roku paraliżuje cały kraj. Zgodnie z przypuszczeniami burger drwala pojawił się w menu restauracji pod koniec listopada 2022 roku. Klienci tradycyjnie mogli wybrać spośród kilku wariantów smakowych. Wśród oferowanych kanapek zabrakło jednak tej w wersji wege. Niestety, kanapka nie bez powodu nazywana jest lepszą stroną zimy. Lada moment burger Drwal zniknie z oferty Maka. Wiemy już, kiedy będzie można go zasmakować po raz ostatni przed kilkumiesięczną przerwą.

Wpadki w szkołach, sztuczki na ściąganie - Ewelina pyta i nie błądzi #1

Drwal 2023 - kiedy się kończy?

Do kiedy Drwal w Maku? Mamy odpowiedź! Kanapka zniknie z oferty McDonald's nieco później, niż zwykle. Jeśli jeszcze nie skosztowaliście kanapki bądź jesteście jej wielkimi fanami i marzycie o tym, by jeszcze poczuć jej smak, musicie się spieszyć. Drwal będzie dostępny w Maku jedynie do 14 lutego. Ponownie można spodziewać się go dopiero w listopadzie.

Sonda
Chciałbyś, żeby drwal był w ofercie na stałe?