Kazimierz Mazur

i

Autor: AKPA

Kazimierz Mazur nie żyje. Aktor "Barw szczęścia" miał 74 lata

2022-09-06 14:32

Smutne wieści obiegły internet we wtorkowe popołudnie. Nie żyje aktor Kazimierz Mazur, którego polscy widzowie mogą kojarzyć z serialu Barwy szczęścia. Co się stało? Jaka była przyczyna śmierci? Sprawdźcie szczegóły.

Nie żyje Kazimierz Mazur. We wtorek 6 września 2022 roku, internet obiegły smutne wieści. Aktor wcielający się w rolę  Tomasza Wiśniewskiego w Barwach szczęścia odszedł z tego świata mając miał 74 lata. Informację o jego śmierci przekazała agencja, z którą aktor związany był od lat. 

Z wielkim smutkiem zawiadamiamy, że w dniu 6 września 2022 r. zmarł Kazimierz Mazur. Wybitny aktor filmowy, teatralny i dubbingowy. W ostatnich latach związany z naszą agencją. Rodzinie i wszystkim bliskim składamy wyrazy współczucia.

Kazimierz Mazur nie żyje - kim był?

Kazimierz Mazur urodził się 1948 roku. W 1974 ukończył studia w Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej w Warszawie. Ogromną popularność i rozpoznawalność zyskał dzięki roli Tomaszka Niechcica w filmie i serialu Noce i dnie. Widzowie mogą kojarzyć go także z innych produkcji, takich jak: Dom, 40-latek. 20 lat później, Na wspólnej, czy też z roli Tomasza Wiśniewskiego, męża Amelii w serialu TVP2 - Barwy szczęścia.

Odeszli nagle. Tak wyglądają groby aktorów i muzyków. (Nie)zapomniani