Biden

i

Autor: AKPA

Joe Biden w Warszawie 2023 - TRANSMISJA. Od kiedy do kiedy prezydent USA w Polsce?

W związku ze zbliżającą się rocznicą wybuchu wojny w Ukrainie do Warszawy przyleci prezydent USA Joe Biden. Głowa państwa wygłosi przemówienie w Ogrodach Zamku Królewskiego i jak wskazują dyplomaci, osobiście podziękuje Polsce za pomoc ofiarom rosyjskiej agresji. Gdzie i kiedy oglądać wizytę Bidena w Warszawie?

Biden w Warszawie 2023 - transmisja wizyty prezydenta USA w Polsce interesuje miliony obywateli. 24 lutego 2022 roku to dzień, który na zawsze zmienił bieg współczesnej historii. Właśnie ta data wyznacza początek wciąż trwającej wojny w Ukrainie. Polacy szybko zareagowali na tragedię sąsiadów, umożliwiając im schronienie we własnych domach czy organizując liczne zbiórki. Jak podaje Straż Graniczna, od 24 lutego 2022 roku, czyli rozpoczęcia wojny Rosji z Ukrainą, granicę polsko-ukraińską przekroczyło 9,94 mln uchodźców. W związku ze zbliżającą się rocznicą agresji Rosji na Ukrainę do Polski przyleci Joe Biden. Prezydent Stanów Zjednoczonych pojawi się w Warszawie 21 lutego i spędzi w niej dwa dni. Przemówienie Bidena w Ogrodach Zamku Królewskiego będzie transmitowane.

PIT 2023 - do kiedy pracodawca musi wysłać podatnikom? Jest data!

Jak dobrze Polacy znają DODĘ? #EwelinaPyta

Biden w Warszawie - transmisja na żywo

Jak dowiadujemy się z oficjalnego komunikatu, Telewizja Polska będzie realizować transmisję wizyty Joe Bidena w Polsce dla wszystkich stacji telewizyjnych na świecie. Przemówienie prezydenta Joe Bidena zaplanowane na 21 lutego o godzinie 17:00 transmitować będą TVP1, TVP Info i TVP Polonia. Szczegółowa relacja na żywo, już od 6:00 rano we wtorek, na kanale TVP Info.

Sonda
Czy cieszysz się, że Joe Biden przyleci do Warszawy?