Zakupy spożywcze

i

Autor: Canva Sklepy otwarte w Wielką Sobotę 2023

Godziny otwarcia sklepów w Wielką Sobotę. Do której otwarte są sklepy 8.04.2023?

Sklepy w Wielką Sobotę otwarte krócej. W związku z obowiązującą w Polsce ustawą dotyczącą handlu 8 kwietnia, na dzień przed Wielkanocą, godziny otwarcia Biedronki, Lidla, Netto i innych dyskontów ulegną zmianie. Sprawdźcie, do której są czynne galerie i supermarkety w Wielką Sobotę 8.04.

Spis treści

  1. Sklepy w Wielką Sobotę - godziny

Do której sklepy otwarte w wielką sobotę 2023? Warto to wiedzieć już teraz. Wielkanoc zbliża się wielkimi krokami, a Wielka Sobota to właściwie ostatni moment na zrobienie zakupów świątecznych. Planując wizytę w supermarkecie lub galerii handlowej, trzeba mieć na uwadze, że Biedronka, Lidl, Netto czy Auchan będą 8 kwietnia czynne krócej niż zwykle. Dlaczego? Przecież myśląc o sobocie, od razu mamy w głowie robienie większych zakupów. Ma to związek z obowiązującą w Polsce ustawą. Jako że krótsze godziny funkcjonowania sklepów w Wielką Sobotę mogą utrudnić życie milionom Polaków, w Wielki Piątek dyskonty działają aż do 23:00. Jeśli mimo wszystko nastawiacie się na zakupy 8.04, sprawdźcie do której czynne są sklepy w Wielką Sobotę 2023.

Kartki wielkanocne religijne. Najpiękniejsze darmowe e-kartki do pobrania na Wielkanoc

Czy Polacy są szczęśliwi w swoim kraju? SZOK!!! #EwelinaPyta

Sklepy w Wielką Sobotę - godziny

Wielkanoc za pasem. Jeśli planujecie zakupy w Wielką Sobotę, miejcie na uwadze, że sklepy będą otwarte krócej. Zgodnie z ustawą o ograniczeniu handlu w niedziele i święta oraz w niektóre inne dni, w sobotę 8 kwietnia supermarkety i galerie handlowe będą czynne maksymalnie do godz. 14:00.

Sonda
Robisz zakupy w soboty?