Głos Google Maps kontra „telemarketerka” fotowoltaiki. Nagranie to HIT INTERNETU!

i

Autor: YT Jarosław Juszkiewicz/Pixabay

Głos Google Maps kontra „telemarketerka” fotowoltaiki. Nagranie to HIT INTERNETU!

2021-10-26 9:31

Polski głos Google Maps, czyli lektor i dziennikarz radiowy Jarosław Juszkiewicz postanowił zrobić sobie żart z bota, który dzwonił do niego w sprawie fotowoltaiki. To się z pewnością udało, bo nagranie jest hitem internetu.Głos Google Maps kontra „telemarketerka” fotowoltaiki. Nagranie to HIT INTERNETU! Jak wiadomo, mało kto lubi dostawać takie telefony, ale idąc za przykładem lektora – można sobie miło pogawędzić.

Nikt z nas nie lubi dostawać telefonów o telemarketerów. Dodatkowo wysłuchiwać ich ofert, szukać dobrego momentu, aby się rozłączyć, a także przepraszać za to, że ich oferta nas wcale nie interesuje. Z innego przekonania wyszedł lektor i dziennikarz radiowy Jarosław Juszkiewicz, który postanowił pogawędzić sobie z „telemarketerką” i zrobić sobie żart. Ta dzwoniła do niego w sprawie fotowoltaiki. Jak widać i słychać na nagraniu, które stało się już hitem sieci, lektor nie jest zainteresowany nowoczesną technologią, a jedynie miłą rozmową z botem. I ta z pewnością się udała, bo można nieźle się uśmiać. - Zadzwoniła do mnie Pani Klara. Niestety, oblała test Turinga - napisał lektor pod filmem na YT. Nagranie pokazuje, że dzwoniące do nas osoby, to tak naprawdę roboty, które starają się reagować odpowiednio na to, co mówimy i jak widać nie zawsze im się to udaje. Zobaczcie sami:

Głos Google Maps kontra „telemarketerka” fotowoltaiki. Hit internetu

Jak widać na nagraniu, które Jarosław Juszkiewicz opublikował w sieci, udało mu się przechytrzyć bota, który po niezgrabnej, ale zabawnej rozmowie postanowił podziękować i zakończyć rozmowę. Wideo szybko zostało wychwycone przez internautów, którzy podziwiają lektora za opanowanie. Wśród komentarzy możemy przeczytać:

Dziękuję za lekcję — już wiem, jak sobie z nimi radzić

Panie Jarosławie, jak ja Pana szanuje za pohamowanie śmiechu w tej sytuacji! Coś cudownego!

Podziwiam, że zdołał Pan zachować pełną powagę. Ja bym już po pierwszym zdaniu parsknął śmiechem

Uwaga na oszustów
Źródło: Głos Google Maps kontra „telemarketerka” fotowoltaiki. Nagranie to HIT INTERNETU!