miłość

i

Autor: pixabay.com

Gdzie najłatwiej znaleźć męża? W tych miejscach się nie dopędzisz się od facetów!

2021-06-28 9:24

Wiele kobiet marzy o białek sukni, pięknym weseli i szalonej imprezie do białego rana. Najpierw jednak potrzeba znaleźć męża! Podpowiadamy wspólnie z ekspertami gdzie singielki mogą „dorwać” swoich wybranków! Zdziwisz się, gdzie najlepiej ich szukać.

Jak już samotne panie zastanowią się nad tym, kim mógłby być wybranek ich serca, jakie cechy powinien mieć i jak wyglądać – myślą o tym, co one mogą zrobić, żeby go spotkać. W dzisiejszych czasach króluje randkowanie przez internet i choć wiele takich związków przetrwało próbę czasu, kobiety cenią sobie romantyczne i spontaniczne historie.

Nie wystarczy jednak czekać aż miłość zapuka do naszych drzwi, niekiedy trzeba się bardziej pofatygować. To jednak wbrew pozorom nie takie trudne! Gdzie najłatwiej znaleźć męża?

Gdzie najłatwiej znaleźć męża? W tych miejscach się nie dopędzisz się od facetów!

Portal Papilot.pl przytoczył wyniki badań przeprowadzonych przez brytyjskie koleje. Okazuje się, że są 3 miejsca, w których ludzie najczęściej poznają miłość swojego życia.

Sondaż przeprowadzony na grupie ponad 2 tysięcy osób wykazał, gdzie najłatwiej poznać przyszłego męża (lub żonę). Małżonkowie szczerze wyznali, w jakich okolicznościach spotkali swoją drugą połowę. Okazuje się, że wcale nie na portalu randkowym, w biurze matrymonialnym czy na wakacjach. Prawdziwa miłość czai się o wiele bliżej. Wystarczy rozejrzeć się wokół siebie.

1. Impreza z przyjaciółmi

Nic tak bardziej nie zbliża ludzi do siebie, jak wspólnie znajomi. Niezależnie od intencji naszych znajomych, każda z tych okazji jest doskonała do poznania potencjalnego partnera.

2. Praca

W pracy spędzamy zazwyczaj znaczną część swojego życia. To właśnie tam nawiązujemy różne kontakty, z których jedne są bardziej udane, inne mniej. Typowy pracowniczy small talk może jednak przerodzić się w coś znacznie poważniejszego. Wystarczy, że zaciekawimy kolegę z pracy swoją osobowością. Ten punkt dotyczy także szkoły i studiów. W takich miejscach łatwo o szybsze bicie serca. 

3. W sąsiedztwie 

Kto inny poratuje odrobiną cukru, której akurat zabrakło nam do cissta jkeżeli nie życzliwy sąsiad, Jeżeli okaże się być samotny I nadwyraz prztstojny to zak, żeby nie zwlekać z umówieniem się na randkję. Niekiedy jest też tak, że jakiś kolega z podwórka podkochuje się w nas od dzieciństwa i dowiadujemy się o tym dopiero po latach. Niezależnie od okoliczności, warto być czujnym w każdym momencie życia. 

Sonda
Jaki wiek jest odpowiedni na branie ślubu?
Wesele i ślub - polskie piosenki na pierwszy taniec
Źródło: Gdzie najłatwiej znaleźć męża? W tych miejscach się nie odpędzisz od facetów!