Gdzie na Majówkę 2022? Napiękniejsze miejsca w górach [GALERIA]

i

Autor: Aleksandra Fedorczuk Gdzie na Majówkę 2022? Napiękniejsze miejsca w górach [GALERIA]

Gdzie na Majówkę 2022? Napiękniejsze miejsca w górach [GALERIA]

2022-04-28 10:05

Majówka to jeden z bardziej ulubionych weekendów Polaków. Wszystko dlatego, że właśnie wtedy pojawiają się pierwsze promienie słońca. Niektórzy z Was zapewne mają już konkretne plany na nadchodzące wolne dni, pozostali nadal się zastanawiają. Doskonałym pomysłem jest spędzenie tego czasu w górach. Przygotowaliśmy dla Was zestawienie kilku propozycji najpiękniejszych miejsc. Sprawdźcie poniżej w galerii.

Majówka 2022 w górach - brzmi ciekawie? To fantastyczny pomysł na spędzenie wolnego czasu dla tych bardziej aktywnych. Tym bardziej, że w Polsce jest co oglądać. Przygotowaliśmy dla Was te miejsca na szlaku, które według nas są jednymi z ładniejszych. Warto je zobaczyć, pamiętając jednocześnie o tym, że widoki mogą naprawdę zachwycić.

Długi weekend majowy zaczyna się w tym roku zaczyna 1 maja w niedzielę, a kończy 3 maja we wtorek. Warto jednak śmiało powiedzieć, że świętować wolny czas możemy zacząć już w piątek 29 kwietnia po południu. Jeżeli komuś udało się wziąć wolny dzień w pracy 2 maja - to majówka może trwać nawet 4 dni. Można śmiało wtedy zaplanować dłuższy wypad w góry.

Majówka 2022. Najpiękniejsze miejsca w górach

A czy Wy wiecie już, co będziecie robić podczas majówki? Spędzicie ten czas aktywnie, czy jednak mniej? Zdobywanie górskich szczytów może być bardzo dobrym pomysłem. Sprawdźcie poniżej w naszej galerii najpiękniejsze miejsca w górach.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl!

Źródło: Gdzie na Majówkę 2022? Najpiękniejsze miejsca w górach [GALERIA]