Co zauważyli fotografowie ślubni?

i

Autor: Canva Co zauważyli fotografowie ślubni?

Fotograf ślubny ujawnia 3 oznaki, które wskazują na to, że małżeństwo się rozpadnie [WIDEO]

2021-11-17 11:42

Podobno fotografowie ślubni „widzą więcej”. W trakcie ślubu zarówno goście, jak i państwo młodzi są zaangażowani w ceremonię i wesele. Ale osoba stojąca „z boku” tego wydarzenia może zauważyć pewne ciekawe zachowania gości i młodych małżonków… które, według ich doświadczenia, często przekładają się na to czy dany związek przetrwa długo.

Jakie ślubne zachowania źle wróżą twojemu związkowi?

Istną burzę w internecie wywołała Shayla Herrington, która jest fotografem ślubnym z Arkansas. Na swoim profilu na TikToku opublikowała krótki filmik, w którym opowiedziała o trzech zachowaniach par młodych, które świadczyć mogą o tym, że ich małżeństwo szybko się rozpadnie… z perspektywy fotografa ślubnego. Oto trzy „czerwone flagi” które zdaniem fotografów ślubnych nie wróżą dobrze właśnie zawartemu związkowi małżeńskiemu.

1. Pozowanie do wielu zdjęć bez drugiego małżonka

„Pierwszym wskaźnikiem jest to, że jeden z małżonków lubi zrobić sobie więcej niż trzy zdjęcia rodzinne bez drugiego małżonka”, mówi Herrington. „Ten wskaźnik wydaje się mieć sens - możesz mieć zdjęcie sam na sam z mamą i tatą, ale „wyrzucenie” partnera z więcej niż trzech zdjęć wydaje się trochę podejrzane...”.

2. Unikanie rozmów o jednym z małżonków na przyjęciu weselnym

„Drugim wskaźnikiem jest to, że druhny i ​​drużbowie będą unikać rozmawiania o którymś z małżonków, gdy się szykują do ślubu lub wznoszą toasty” – mówi fotograf. „To zwykle dlatego, że po prostu ich nie lubią”.

3. Nie spędzanie czasu razem, tylko oddzielnie z gośćmi

„Ostatnim wskaźnikiem jest to, że jeden z małżonków będzie spędzał więcej czasu z przyjaciółmi lub rodziną na przyjęciu, niż ze swoim współmałżonkiem” – mówi Herrington.

Oczywiście zaobserwowanie tych sytuacji na waszym weselu nie oznacza, że musicie się rozstać, ale może warto zwrócić uwagę na to, dlaczego tak się stało. Większość osób komentujących ten film zgadza się z jego autorką.

A jakie jest wasze zdanie na ten temat? Dajcie znać w komentarzach!

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Ślubne bukiety
Źródło: Fotograf ślubny ujawnia 3 oznaki, które wskazują na to, że małżeństwo się rozpadnie [WIDEO]