Wiosenny spacer

i

Autor: Pixabay

pogoda

Eksplozja ciepła na Wielkanoc! Takich temperatur w 2024 jeszcze nie było. To nie wiosna, a lato!

2024-03-21 11:23

Święta już za moment. Coraz więcej osób zastanawia się, jaka będzie pogoda na Wielkanoc 2024. Jak wynika z najnowszych raportów pogodowych, na horyzoncie widać eksplozję ciepła. W weekend wielkanocny temperatury mocno poszybują w górę. Takie wartości na termometrach to zapowiedź nie wiosny, a lata.

Jaka pogoda na Wielkanoc 2024? To pytanie zadaje sobie coraz więcej osób. Święta zbliżają się wielkimi krokami, a pogoda w marcu niejednokrotnie nas zaskoczyła, nie zawsze pozytywnie. Przecież początek tego tygodnia przywitał nas chłodem i opadami śniegu! Jak zapowiadają synoptycy, przełom marca i kwietnia obfitować będzie jednak w ciepłe, pełne słońca dni, które z pewnością nastroją Polaków do działania i aktywności na świeżym powietrzu. Pogoda na Wielkanoc to co roku zagadka. Z pewnością każdy z nas pamięta zarówno piękne, słoneczne święta, jak i te obfitujące w niskie temperatury oraz opady śniegu. Jako że najważniejsze święta w roku liturgicznym są ruchome, trudno z wyprzedzeniem przewidzieć, czego należy się spodziewać. Na szczęście już teraz wiadomo, że Wielkanoc 2024 upłynie nam pod znakiem prawdziwie wiosennej aury. Takich wartości jak te, o którym mówią synoptycy, powołując się na dostępne modele, w 2024 roku jeszcze nie było! 

Jaka będzie wiosna 2024? TAKIEJ prognozy nikt się nie spodziewał!

Dagmara Kaźmierska rozbrajająco o Conanie. Szkoda byłoby mu na nią pieniędzy?!

Lato w Wielkanoc. Nawet 20 stopni na plusie!

Czekaliście na zrzucenie z siebie zimowych kurtek? Już za chwilę będzie to możliwe! Najnowsze prognozy pogody napawają optymizmem i dają nadzieję na piękne, słoneczne, wiosenne święta. Wielkanoc 2024 zapowiada się naprawdę ciepła! Synoptycy przewidują, że właściwie w całej Polsce wskaźniki na termometrach pokażą 19-21 stopni w najcieplejszym momencie dnia. Znaczną poprawę pogody będzie można już zaobserwować od Wielkiego Czwartku. Lany Poniedziałek miejscami deszczowy, jednak wciąż ciepły. Na ten moment w prognozach długoterminowych nie widać załamania pogody. Wiosna rozgości się na dobre!

Źródło: Eksplozja ciepła na Wielkanoc! Takich temperatur w 2024 jeszcze nie było. To nie wiosna, a lato!