Dzień Nauczyciela 2021. Zobacz najlepsze MEMY!

i

Autor: memy.pl Dzień Nauczyciela 2021. Zobacz najlepsze MEMY!

Dzień Nauczyciela 2021. Zobacz najlepsze MEMY!

2021-10-12 9:34

14 października w Polsce obchodzony jest Dzień Nauczyciela. Święto to nazwane jest inaczej Dniem Edukacji Narodowej. Uczniowie obdarowują swoich ukochanych belfrów kwiatami i czekoladkami. Nie da się ukryć, że każdy z nas ma wspomnienia ze szkolnej ławki i z sentymentem wraca do niektórych śmiesznych sytuacji. Sprawdźcie poniżej najlepsze memy, które przypomną wam te czasy.

Dzień Edukacji Narodowej ustanowiono w 1972 r. Święto przypada dnia 14 października: to właśnie wtedy z inicjatywy króla Stanisława Augusta Poniatowskiego utworzono Komisję Edukacji Narodowej.

Uczniowie z okazji Dnia Nauczyciela składają im serdeczne życzenia. Przeważnie są to skromne upominki takie jak: bombonierki, kwiatki lub biżuteria. 

Każdy z nas ma masę wspomnień ze szkoły podstawowej, średniej, a niektórzy z gimnazjum. Przeważnie pamiętamy te najbardziej zabawne. Poniżej znajdziecie najlepsze MEMY przedstawiające śmieszne sytuacje, które pozwolą przypomnieć wam sentymentalne czasy ze szkolnej ławki. 

ZOBACZ MEMY PONIŻEJ: 

Super Raport 11.10 (Włodzimierz Cimoszewicz - eurodeputowany, były premier oraz Łukasz Jankowski - prezes ORL w Warszawie) Sedno Sprawy: Marek Suski
Źródło: Dzień Nauczyciela 2021. Zobacz najlepsze MEMY!