DRASTYCZNE nagranie sztormu! Ludzie uciekali w panice przed falą! [NAGRANIE]

i

Autor: screen/ www.facebook.com/MeteoLubuskie/videos DRASTYCZNE nagranie sztormu! Ludzie uciekali w panice przed falą! [NAGRANIE]

DRASTYCZNE nagranie sztormu! Ludzie uciekali w panice przed falą! [NAGRANIE]

2022-02-18 11:14

Wczorajszego dnia z niebezpieczną pogodą zmagaliśmy się nie tylko w Polsce. W Niemczech w Hamburgu również rozegrały się dramatyczne sceny. Fala przedarła się na prom, a ludzie zaczęli uciekać. Nagranie tej sceny pojawiło się w internecie. Sprawdźcie poniżej.

Podobnie jak w Polsce, nad Niemcami też od kilku dni szaleją wichury. Na Morzu Północnym zalany został m.i.n targ rybny. Do bardzo niebezpiecznej sytuacji doszło też w czwartek, 17 lutego, na Łabie w Hamburgu. Ogromne chwile grozy przeżyli pasażerowie promu, do którego siłą wdarła się fala. Woda uderzyła w przeszklony front jednostki, szyby pękły i z ogromną siłą żywioł znalazł się w środku. Pasażerów początkowo byli zaskoczenie i nie wiedzieli, jak się zachować. Później jednak w popłochu zaczęli uciekać. Nagranie pokazujące to zdarzenie opublikowano w internecie.

SPRAWDŹCIE PONIŻEJ NAGRANIE:

Na szczęście nikomu nie stało się nic poważnego. Niemiecka policja poinformowała, że trzy osoby zostały ranne. Wśród nich jest 32-latek, któremu kawałki szkła poprzecinały skórę. Pozostali poszkodowani mieli mniejsze obrażenia.

Pytania z "Milionerów" za największą kasę! Wygrałbyś milion złotych? [QUIZ]

Pytanie 1 z 15
Co mieści Wielki Łuk Braterstwa w paryskiej dzielnicy La Defense, zwany dwudziestowieczną wersją Łuku Triumfalnego?

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl!

Źródło: DRASTYCZNE nagranie sztormu! Ludzie uciekali w panice przed falą! [NAGRANIE]