Dramatyczne nagranie z Charkowa. Mężczyzna nagrał moment bombardowania budynku przy, którym stał [WIDEO]

i

Autor: @Nexta_tv/ Twitter/screenshot

Dramatyczne nagranie z Charkowa. Mężczyzna nagrał moment bombardowania budynku przy, którym stał [WIDEO]

2022-03-02 15:37

Pocisk trafił w budynek, pod którym stał mężczyzna nagrywający wideo. W czasie ponad 30 sekundowego filmu słychać lecący pocisk i widać wybuch. Mężczyzna upadł na ziemię i po chwili wstał. Według informacji pocisk trafił w budynek rady miejskiej w Charkowie, Szokujące nagranie.

Film na Twitterze zamieściła NEXTA TV, podpisując je: Rakieta trafiła w budynek mieszkalny, gdy wolontariusz nagrywał wideo. Telewizja nie podaje w jakim mieście to szokujące zdarzenie miało miejsce. Inne źródła, które również opublikowały film donoszą, że jest to nagranie z Charkowa. Pocisk miał uderzyć w znajdujący się w centrum miasta budynek rady miejskiej. Na nagraniu możemy zobaczyć jak mężczyzna stojący blisko zbombardowanego obiektu nagrywa wideo. Nagle można usłyszeć dźwięk nadlatującego pocisku i wybuch. Mężczyzna upadł, ale na szczęście wstał i udał się w inne miejsce.

CZYTAJ TAKŻE: Trwa ostrzał Charkowa. Płonie komenda wojewódzka. Ogromne zniszczenia w mieście [WIDEO]

Charków pod mocnym ostrzałem

Dziś miasto Charków zostało mocno ostrzelane przez wojska rosyjskie. Zbombardowano między innymi budynek regionalnego departamentu policji w Charkowie. Burmistrz Charkowa mówi, że co najmniej 21 osób zginęło, a 112 zostało rannych podczas ostrzału.

Siły ukraińskie odparły atak na szpital wojskowy w Charkowie – poinformowała w środę Służba Bezpieczeństwa Ukrainy (SBU), dodając, że nie potwierdziły się doniesienia o wysadzeniu rosyjskiego desantu. Dowódca policji obwodu charkowskiego Wołodymyr Tymoszko powiedział portalowi Suspilne, że wokół szpitala trwały w nocy walki, ale nie ma strat wśród ukraińskich żołnierzy.

Hymn Ukrainy na rzeszowskim Rynku
Źródło: Dramatyczne nagranie z Charkowa. Mężczyzna nagrał moment bombardowania budynku przy, którym stał [WIDEO]