Dramatyczna walka o życie 3-latki! Policjanci uratowali życie dziecka! [WIDEO]

i

Autor: Lubuska Policja/ NL YT

Dramatyczna walka o życie 3-latki! Dziewczynka była sina i traciła oddech [WIDEO]

2021-10-27 12:51

W niedzielę pod komisariatem policji w Kożuchowie miała miejsce dramatyczna walka o życie 3-latki. Dwaj policjanci uratowali małą dziewczynkę, z którą przerażony ojciec podbiegł do mundurowych. Dziecko było sine i traciło oddech. Dzięki ich szybkiej i sprawnej reakcji nie doszło do tragedii. Zajście nagrała kamera.

W niedzielę policjanci starszy aspirant Dawid Wyród i sierżant sztabowy Damian Caganowski z Komisariatu Policji w Kożuchowa uratowali życie 3-letniej dziewczynce. Gdy wyjeżdżali spod komisariatu podbiegł do nich mężczyzna z dzieckiem na rękach. Dziewczynka miała siny kolor skóry i wymagała natychmiastowej pomocy. Mundurowi nie zwlekając zawiadomili pogotowie i udzielili pierwszej pomocy, ratując życie dziecku.

CZYTAJ TAKŻE: 10-latek nie wytrzymał! Napisał list do dyrektorki! „Szkoła narusza prawa ucznia”

Dramatyczna walka o życie 3-latki! Policjanci uratowali życie dziecka! [WIDEO]

Dziecko było nieprzytomne i traciło oddech. Policjanci sprawdzili dziewczynce tętno, udrożnili drogi oddechowe. Dzięki temu odzyskała przytomność, ale była słaba i wymagała pilnej pomocy lekarskiej. Policjanci monitorowali stan dziewczynki do przyjazdu karetki. Medycy zadecydowali, ze dziewczynka zostanie przetransportowana do szpitala w Nowej Soli.

Strajk pracowników PGE Obrót
Sonda
Oceń policję w skali szkolnej
Źródło: Dramatyczna walka o życie 3-latki! Dziewczynka była sina i traciła oddech [WIDEO]