McDonald's w Polsce

i

Autor: PIOTR KAMIONKA/REPORTER

burger drwala

Do kiedy Drwal w McDonald's? Rok temu restauracja wydłużyła promocję! Ostatnie chwile kultowej kanapki

2024-01-31 15:22

To już ostatnie dni Drwala w McDonald's. Kultowa kanapka po raz kolejny cieszyła wszystkich swoich fanów od listopada. W ubiegłym roku sieć restauracji McDonald's poinformowała o przedłużeniu promocji aż do 14 lutego. Kiedy Drwal zniknie z oferty w 2024 roku? Jest już oficjalna data. Wielbiciele kanapki nie będą zachwyceni.

Burger Drwala 2024 - do kiedy w ofercie McDonald's? To pytanie jest jednym z najczęściej zadawanych przez wszystkich wielbicieli kanapki, którzy co roku odliczają dni do jej premiery. Tradycyjnie burger Drwala zagościł w menu najpopularniejszej restauracji oferującej jedzenie typu fast-food na świecie w listopadzie i z miejsca stał się hitem. Już pierwszego dnia pod lokalami w całej Polsce utworzyły się kolejki osób chcących spróbować nie tylko klasycznej odsłony burgera, ale i jego nowego wariantu - z chrzanem. Jak jednak mówi popularne przysłowie - wszystko, co dobre, szybko się kończy. Po ponad dwóch miesiącach swojej obecności w ofercie Maka, kanapka ponownie zmieni swój status na "niedostępna" i tak do przedostatniego miesiąca 2024 roku. Wiemy, na kiedy zaplanowano koniec Drwala w McDonald's. To już ostatnie dni na spróbowanie kultowego, dostępnego jedynie u nas produktu.

Zobacz też: Od 50 lat nikt nie nazwał tak dziecka w Polsce. To imię nadano tylko jednej osobie

KTO POBIJE REKORD WOŚP? | Maks on air

Do kiedy jest Drwal w Maku 2024? 

W ubiegłym roku burger Drwala gościł w ofercie McDonald's dłużej niż zwykle. W związku z niesłabnącą popularnością czas promocji przedłużono aż do Walentynek, czyli do 14 lutego. W tym roku Drwal zniknie z oferty restauracji jeszcze w styczniu. Zgodnie z zapowiedziami burgera Drwala będzie można zjeść jeszcze w środę, 31 stycznia 2024. Po tym terminie trzeba będzie uzbroić się w cierpliwość. "Lepsza odsłona zimy" powróci na salony, ale dopiero w listopadzie.

Którym drwalem jesteś? Rozwiąż quiz!

Pytanie 1 z 6
Czy często się spóźniasz?