Czy 11 listopada 2022 otwarte są sklepy? Gdzie zrobić zakupy w Święto Niepodległości?

i

Autor: canva, pixabay Czy 11 listopada 2022 otwarte są sklepy? Gdzie zrobić zakupy w Święto Niepodległości?

SKLEPY

Czy 11 listopada 2023 otwarte są sklepy? Gdzie zrobić zakupy w Święto Niepodległości?

2023-11-09 8:45

Narodowe Święto Niepodległości obchodzimy rok do roku 11 listopada. Jest to dzień ustawowo wolny, dlatego możemy mieć problem ze zrobieniem zakupów. Spokojnie - są sklepy, które podczas 11 listopada są otwarte! Sprawdź, gdzie zrobisz zakupy w Święto Niepodległości, które w tym roku wypada w sobotę.

Czy 11 listopada 2023 otwarte są sklepy? To pytanie zadaje sobie wiele osób. W sobotę 11 listopada obchodzimy Narodowe Święto Niepodległości. Jest to ważna data, dzięki której Polacy mogą rok do roku upamiętniać odzyskanie niepodległości przez Polskę w 1918, po aż 123 latach zaborów, które trwały od 1795 roku. Tego dnia Polacy nie tylko odpoczywają i spędzają czas z bliskimi, ale udają się także na Marsz Niepodległości, który jest symbolem, a nawet znakiem rozpoznawczym tego święta. 11 listopada jest dniem ustawowo wolnym, dlatego pracownicy handlu również mają wtedy wolne. Są jednak wyjątki. Gdzie zrobimy zakupy w sobotę 11 listopada?

Super Ring - Marsz Niepodległości

Sobota 11 listopada - SKLEPY, godziny otwarcia

Czy sklepy są otwarte 11 listopada w Narodowe Święto Niepodległości? Mimo że jest to sobota, sklepy - szczególnie duże markety tego dnia są zamknięte. Wyjątkiem są sklepiki osiedlowe, w których za ladą stanie właściciel sklepu, Żabki, sklepy Carrefour Express, stacje paliw i dyżurne apteki. W niedzielę 13 listopada sklepy również będą zamknięte, ponieważ będzie to niedziela niehandlowa. Najbliższa niedziela handlowa wypada 17 i 24 grudnia.

Czy jesteś zakupoholikiem?

Pytanie 1 z 8
Jak robisz częściej zakupy?