Czy 2022 będzie rokiem politycznych zmian?

i

Autor: canva.com Czy 2022 będzie rokiem politycznych zmian?

Czy 2022 będzie rokiem politycznych zmian? Kto za prezesa?

2022-01-04 13:56

Będzie spokojnie czy może skończy się wojną totalną? Co nas czeka w polityce w 2022 roku oto dziś zapytał Artur Jarząbek w swoim programie Supernova w samo południe. Co, waszym zdaniem stanie się w tym roku w polskiej polityce?

Czy 2022 będzie rokiem politycznych zmian? Kto za prezesa? Nowy rok to stare układy, ale może i jakieś nowe rozdanie. Jaki to będzie rok w polityce? Na co trzeba zwrócić uwagę? Czy Prawo i Sprawiedliwość zdecyduje się na przedterminowe wybory? Czy straci większość? Co zrobi opozycja? Te pytania zadał dziś Artur Jarząbek, ekspertom i cenionym politologom. Antoni Dudek z Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego uważa, że rok 22 będzie końcem pandemii i zarazem będziemy wychodzić z tego kryzysu pandemicznego wielowymiarowego na różnych poziomach. I mam wrażenie, że w sferze politycznej zaowocuje on zwiększoną agresją. Mam wrażenie, że w tej chili w świadomości społecznej zachodzą bardzo niefajne procesy wynikające z dwóch lat tego ogromnego wstrząsu, w jakim ciągle jest pandemia.

Sklepy otwarte w święto Trzech Króli 2022. Gdzie na zakupy w czwartek 6.01.2022?

SuperNova LIVE: Marcin Czerwiński z numerem OD NOWA! Zobacz ten wykon

Czy 2022 będzie rokiem politycznych zmian? Kto za prezesa?

Kolejnym gościem Artura Jarząbka był Profesor Rafał Chwedoruk, który stwierdził, że prawdopodobieństwo przedterminowych wyborów spada. Dlatego że Prawo i Sprawiedliwość nierośnie w sondażach i nie ma szczególnego interesu. Platforma też jest daleka od apogeum. Nie ma gwarancji dyskontowania sondażowej przewagi nad PiS-em. Jeśli liczyć opozycje łącznie.

Co zrobić z oszczędnościami w 2022 r.? Dzięki TYM SPOSOBOM inflacja nie będzie dla Ciebie żadnym problemem!

Filarem rządu PiS po pierwsze była permanentna poprawa olbrzymiej części obywateli. PiS zapowiedział ileś popularnie społecznie reform i co najważniejsze sztandarowe z nich przeprowadził. Teraz sytuacja na sali sejmowej nie daje takich szans na wprowadzenie takich reform. Całej rozmowy możecie posłuchać poniżej.

Listen to "Czy 2022 będzie rokiem politycznych zmian? Kto za prezesa?" on Spreaker.