zakupy, sklep

i

Autor: pixabay.com Sklepy otwarte 25 grudnia w Krakowie. Gdzie zrobimy zakupy w Boże Narodzenie?

Czy 15 sierpnia 2022 są otwarte sklepy? Gdzie 15 sierpnia zrobić zakupy?

2022-08-11 12:07

Okazuje się, że poniedziałek 15 sierpnia 2022 nie jest zwykłym poniedziałkiem. Tego dnia w kalendarzu zapisały się dwa bardzo ważne święta, których obchody celebruje się nie tylko w kościele. 15 sierpnia jest Święto Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny, a także Święto Wojska Polskiego. Gdzie zrobimy tego dnia zakupy?

Czy 15 sierpnia będą czynne sklepy? Polacy zadają sobie pytanie gdzie w poniedziałek 15 sierpnia zrobią zakupy. Jakie sklepy będą otwarte? Czy to normalny dzień? Poniedziałek 15 sierpnia jest wyjątkową datą w kalendarzu. tego dnia w naszym kraju obchodzi się aż dwa święta. Mowa o Wniebowzięciu Najświętszej Maryi Panny, a także o Dniu Wojska Polskiego. Tego dnia co roku odbywają się ważne uroczystości i msze święte, składany jest hołd żołnierzom, i przede wszystkim jest to dzień wolny od pracy. Skoro w poniedziałek 15 sierpnia 2022 jest dniem ustawowo wolnym, gdzie zrobimy zakupy? Które sklepy będą otwarte i w jakich godzinach?

Wakacyjna Trasa Dwójki 2022 ELBLĄG - kto wystąpi 15 sierpnia? [GWIAZDY]

Szybkie Pytania - Michał Wiśniewski

15 sierpnia 2022 - czy będą czynne sklepy?

Czy 15 sierpnia 2022 zrobimy zakupy? Odpowiedź jest prosta. Poniedziałek 15 sierpnia jest dniem wolnym od pracy, dlatego galerie i duże sklepy typu Biedronka, Auchan, Lidl, Aldi, Netto, Dino, Carrefour tego dnia będą zamknięte. Zakupy zrobimy tylko i wyłącznie na stacjach benzynowych, które będą tego dnia otwarte, w aptekach które będą miały dyżur, a także w osiedlowych sklepach i Żabkach, które będą otwarte tylko pod warunkiem, że za kasą znajdzie się właściciel. 

Biedronka szykuje Gang Bystrzaków! Od kiedy maskotki będą w sklepach?

Czy jesteś zakupoholikiem?

Pytanie 1 z 8
Jak robisz częściej zakupy?