Black Friday 2021. Kiedy jest zakupowe szaleństwo? Szykuj się na WIELKIE promocje!

i

Autor: Pixabay.com

Black Friday 2021. Kiedy jest zakupowe szaleństwo? Szykuj się na WIELKIE promocje!

2021-10-13 12:58

Kiedy jest black friday 2021 ? Uwielbiane przez wszystkich łowców okazji święto już niedługo. Co kupimy w promocyjnych cenach? Jak się przygotować na ten dzień, by upolować najlepsze okazje? Szykuj się na WIELKIE promocje!

Black Friday czyli Czarny Piątek to dzień największych wyprzedaży w roku. Odbywają się one przede wszystkim w Stanach Zjednoczonych (a oprócz tego też np. w Kanadzie, Wielkiej Brytanii czy Australii) cyklicznie co roku. Przypadają na ogół w ostatni piątek listopada, następnego dnia po słynnym amerykańskim Święcie Dziękczynienia. Wyprzedaże z okazji Black Friday uznawane są za bezsprzecznie największe wyprzedaże pojawiające się w sklepach czyli największe obniżki cen.

Kiedy jest black friday? 

Święto wywodzi się z USA. Tam obchodzone jest dzień po święcie dziękczynienia. W Polsce blak friday wygląda nieco inaczej niż w stanach. W naszym kraju utarło się, że promocje black friday dotyczą sklepów stacjonarnych, natomiast wielkie promocje w sklepach internetowych powinny pojawić się w poniedziałek po tym święcie, czyli w tzw. cyber monday. W rzeczywistości w Polsce mamy black weekend lub nawet black week, czyli cały tydzień zakupów w promocyjnych cenach. 

W tym roku black friday wypada w Polsce 26 listopada.

Black Friday 2021. Kiedy jest zakupowe szaleństwo? Szykuj się na WIELKIE promocje!

Ze względu na to, że część sklepów zaczyna akcje promocyjne znacznie wcześniej to funkcjonuje też określenie Black Week. Podobnie do Black Weekend odnosi się on nie do konkretnego dnia, ale do okresu. Black Week oczywiście dotyczy całego tygodnia wyprzedaży obejmującego również słynny Czarny Piątek. W zależności od sklepu wyprzedaż może się zacząć dokładnie na tydzień przed nim czyli w piątek. Z drugiej strony, może też wystartować w poniedziałek i trwać aż do końca tygodnia (weekendu).

Reasumując, dobrze jest zachować czujność i obserwować przez cały ten okres wyprzedażowe oferty. Dzięki temu każdy dzień może być okazją do znalezienia wspaniałej promocji. Pomóc w tym na pewno może nasza lista sklepów Black Friday. Trzymamy kciuki i życzymy powodzenia!

Black Friday Polska Facebook 

Dołącz również do naszego fanpage’a w serwisie społecznościowym Facebook – wejdź na oficjalny profil Black Friday Polska 2021 i kliknij „Lubię to”. Znajdziesz tam wpisy tematycznie związane z tegoroczną edycją wielkiej wyprzedaży oraz odliczanie do końcowego terminu. Wszystko po to, abyś nie przeoczył prawdopodobnie największych okazji zakupowych w roku. Zapraszamy!

Pamiętasz? Odwiedź nas koniecznie w piątek 26 listopada 2021 roku. Ponieważ o terminach łatwo się zapomina możesz ustawić sobie przypomnienie / alarm w telefonie. Możesz też wpisać ten termin w swoim kalendarzu. Z pewnością lepiej nie przeoczyć tych największych w całym roku wyprzedaży.

Do zobaczenia na Black Friday 2021!

Olsztyn. Zrobiła "darmowe" zakupy w drogerii. Policja poszukuje kobiety z nagrania!
Źródło: Black Friday 2021. Kiedy jest zakupowe szaleństwo? Szykuj się na WIELKIE promocje!