Będą dodatkowe bilety na letnie imprezy w Olsztynie. TYLKO dla osób zaszczepionych

i

Autor: pixabay.com Będą dodatkowe bilety na letnie imprezy w Olsztynie. TYLKO dla osób zaszczepionych

Będą dodatkowe bilety na letnie imprezy w Olsztynie. TYLKO dla osób zaszczepionych

2021-06-18 13:00

Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie poinformował, że osoby w pełni zaszczepione przeciwko COVID-19 będą mogły kupić dodatkowe, imienne bilety na letnie imprezy. Wynika to "wyjątkowej sytuacji na wyjątkowe czasy". O szczegółach przeczytacie w materiale poniżej. Czekamy także na Wasze opinie, które możecie zostawić w komentarzu pod artykułem!

Od czerwca do września w Olsztynie odbywać się będą letnie imprezy. W wakacyjnym programie pojawiły się m.in. koncerty i festiwale muzyczne, działania animacyjne i edukacyjne, wystawy i instalacje plenerowe oraz pokazy filmowe i przedstawienia teatralne. Więcej na ten temat przeczytasz w artykule: Artystyczne lato w Olsztynie. Co znalazło się w tegorocznym programie wakacyjnym?

Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie poinformował w piątek w mediach społecznościowych, że jeśli wyczerpie się pula biletów na letnie imprezy organizowane przez tę instytucję, osoby w pełni zaszczepione będą mogły kupić imienne bilety.

- Zgodnie z ostatnimi decyzjami rządowymi dotyczącymi luzowania obostrzeń, MOK Olsztyn podjął decyzję o wprowadzeniu do sprzedaży dodatkowej puli biletów. Dodatkowa liczba wejściówek pojawi się w sprzedaży na tydzień przed danym wydarzeniem - poinformowano i dodano, że osoba kupująca taki bilet zostanie poproszona o okazanie dowodu zaszczepienia, a przy wstępie na wydarzenie poproszona zostanie o potwierdzenie swojej tożsamości.

Raport z anteny 18.06, godz.10

Chcesz coś napisać na ten temat? Chętnie poznamy Twoją opinię! Podziel się nią z nami w komentarzu niżej!

Źródło: Będą dodatkowe bilety na letnie imprezy w Olsztynie. TYLKO dla osób zaszczepionych