Awantura w Tiranie: Polscy kibice obrzuceni kuflami po piwie

i

Autor: Twitter/Przemysław Ofiara, zrzut ekranu Awantura w Tiranie: Polscy kibice obrzuceni kuflami po piwie

Awantura w Tiranie: Polscy kibice obrzuceni kuflami po piwie [WIDEO]

2021-10-12 19:51

Mecz Albania - Polska już 12.10.2021. Na ulicach są setki kibiców. Doszło też do nieprzyjemnych incydentów. Polscy kibice zostali obrzuceni kuflami po piwie. Czy są ranni? O której godzinie rozpocznie się mecz Albania - Polska? Jaki jest skład Polaków na mecz?

Tirana rozgrzana do czerwoności przed meczem Albania - Polska w eliminacjach piłkarskich mistrzostw świata. Na ulicach setki fanów, odpalone race i głośne śpiewy. Doszło też do nieprzyjemnych incydentów. Jak donosi obecny na miejscu dziennikarz sportowy Super Expressu Przemysław Ofiara - doszło do incydentów z udziałem Polaków i Albańczyków. Polscy fani zostali m.in. obrzuceni przez gospodarzy kuflami po piwie. Doszło do szarpaniny.

Czytaj także: Mahir Emreli ma koronawirusa? Zamieszanie z wynikami testów piłkarza

- Awantura pod stadionem! Albańczycy najpierw obrzucili Polaków kuflami po piwie, a potem rzucili się na nich. Jest gorąco i niebezpiecznie - czytamy na Twitterze. - Grupka może 10 osób pod tym budynkiem to Polacy. Byli spokojni, Albańczykom do ataku wystarczyły polskie barwy. Napięcie unosi się w okolicach stadionu - informuje Przemysław Ofiara, który w sieci podzielił się filmikami z Albani.

Mecz Albania-Polska: Skład Polaków

Mecz Albania-Polska to spotkanie, które w przypadku Biało-Czerwonych najlepiej wygrać, aby myśleć o awansie. Jaki jest skład Polaków na mecz?

W bramce Wojciech Szczęsny, w obronie Glik, Bednarek i Dawidowicz, który dobrze wpadł w meczu z Anglikami. Na wahadałach: z prawej strony Jóźwiak, a z lewej Puchacz. W środku pola Krychowiak przed nim Moder i wracający do drużyny po problemach zdrowotnych Zieliński. Atak to Lewandowski i Buksa, który imponuje skutecznością. W pierwszym meczu z Albanią debiutował i skończył ten mecz z bramką. - Wielkich zaskoczeń nie ma, choć może dziwić brak w wyjściowej 11 będących ostatnio w dobrej formie Przemysława Frankowskiego i Karola Świderskiego - relacjonuje nasz reporter Michał Skolimowski.

Puste kalorie w napojach - ile o nich wiesz?

Pytanie 1 z 12
Który z tych soków jest lepszy na odchudzanie?
Wyjątkowy spacer po restauracji Roberta Lewandowskiego
Źródło: Awantura w Tiranie: Polscy kibice obrzuceni kuflami po piwie [WIDEO]