Arkusz CKE matematyka matura 2023 - nowa formuła. PDF, ODPOWIEDZI, ZADANIA

Arkusz maturalny z matematyki przyda się wszystkim abiturientom, którzy chcieliby na spokojnie przeanalizować zaznaczone w nim odpowiedzi. PDF do pobrania za darmo będzie dostępny zarówno na stronie CKE, jak i u nas. Sprawdźcie, jak wyglądała matura z matematyki na poziomie podstawowym w nowej formule. Czy faktycznie było łatwiej zdać, jak zapowiadano?

Spis treści

  1. Matura matematyka 2023 - ARKUSZ

Arkusz maturalny matematyka 2023 - odpowiedzi, arkusze CKE, zadania znajdziecie w jednym miejscu. Jak wyglądała matura 2023 z matematyki? Czy wyniki matur z królowej nauk będą w tym roku lepsze? Arkusz maturalny w formie PDF na pewno przyda się wszystkim maturzystom, którzy chcieliby ponownie, tym razem na spokojnie, przeanalizować treści zadań, które pojawiły się na tegorocznym egzaminie dojrzałości z matematyki w formule 2023. Przypomnijmy, że nowa formuła matury dotyczy tych absolwentów szkół ponadpodstawowych, którzy zakończyli edukację w systemie 8 plus 4. Arkusz CKE z matematyki składa się zarówno z zadań zamkniętych, jak i otwartych. Tych miało być w tym roku mniej. Mimo tego wielu uczniów panikowało na myśl o ostatnim z egzaminów pisemnych na poziomie podstawowym. To właśnie z matmy jest co roku najwięcej sierpniowych poprawek. Czy tegoroczna matura z matematyki była trudna? Sprawdźcie, przeglądając oficjalny arkusz CKE 2023.

Matura matematyka 2023 - PRZECIEKI. Gotowe arkusze CKE wyciekły?!

Matura 2023 - rady i patenty dla maturzystów #EwelinaPyta

Matura matematyka 2023 - ARKUSZ

Arkusz maturalny z matematyki 2023 w formie PDF będzie dostępny już 8 maja o godzinie 14:00. Dzięki niemu zdający będą mogli przeanalizować udzielone odpowiedzi bądź skonsultować je z nauczycielem lub korepetytorem. Arkusze CKE do pobrania znajdziecie zarówno na stronie CKE, jak i w naszej galerii na górze strony.

Sonda
Czy stresujesz lub stresowałeś/aś się swoją maturą?